ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

W sobotę w Lubaczowie spotkanie z Arkadiuszem Mularczykiem


W najbliższą sobotę (28.04) w Lubaczowie odbędzie się spotkanie z Arkadiuszem Mularczykiem -  posłem na Sejm RP, przewodniczącym parlamentarnego zespołu ds. reparacji wojennych

Spotkanie organizuje Komitet Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości. Odbędzie się pod hasłem „Polska Jest Jedna”

Początek o godzinie 13:00 w  sobotę w Domu Dziennego Pobytu przy Parafii św. Stanisława BM.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

31gg
+4 # 31gg 2018-04-26 13:30
To był zamach! #Smoleńsk hahaha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AZA
+5 # AZA 2018-04-26 17:16
Ciekawe czy ktos zada pytanie (za klasykiem) "JEZELI JEST TAK DOBRZE DLACZEGO JEST TAK ŹLE?!"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
oko
-4 # oko 2018-04-26 18:51
najpierw zadaj sobie pytanie, czy jest gorzej niż było 3 lata temu, czy twoje zarobki zmalały, czy wzrosło bezrobocie, czy dzieci chodzą głodne! Ja widzę jeden problem, że ludzie powtarzają ploty takie jak usłyszą TVN24 itp. Człowieku zastanów się czy naprawdę jest tak źle jak słyszysz w mediach przeciwnych rządowi. Popatrz wokół siebie co się pogorszyło wokół ciebie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AZA
0 # AZA 2018-04-27 06:36
Cytuję oko:
najpierw zadaj sobie pytanie, czy jest gorzej niż było 3 lata temu, czy twoje zarobki zmalały, czy wzrosło bezrobocie, czy dzieci chodzą głodne! Ja widzę jeden problem, że ludzie powtarzają ploty takie jak usłyszą TVN24 itp. Człowieku zastanów się czy naprawdę jest tak źle jak słyszysz w mediach przeciwnych rządowi. Popatrz wokół siebie co się pogorszyło wokół ciebie?


Wywod godny propagandzistów TVPiS!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
era
+1 # era 2018-04-27 07:44
Cytuję AZA:
Cytuję oko:
najpierw zadaj sobie pytanie, czy jest gorzej niż było 3 lata temu, czy twoje zarobki zmalały, czy wzrosło bezrobocie, czy dzieci chodzą głodne! Ja widzę jeden problem, że ludzie powtarzają ploty takie jak usłyszą TVN24 itp. Człowieku zastanów się czy naprawdę jest tak źle jak słyszysz w mediach przeciwnych rządowi. Popatrz wokół siebie co się pogorszyło wokół ciebie?


Wywod godny propagandzistów TVPiS!!!

Zgadzam się w 100 %.Zarobki nie zmalały ale i się nie podwyższyły, bezrobocie zmalało bo mają 500+ i po co iść do pracy za najniższą krajową a te głodne dzieci to tylko propaganda bo co jak co to jedzenia u nas pod dostatkiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Cenzor
+5 # Cenzor 2018-04-27 09:11
A Ty zastanów się czy naprawdę jest tak dobrze jak słyszysz w mediach rządowych i sprzyjających rządowi :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
uwaga
-4 # uwaga 2018-04-26 17:47
koalicję anty-pis stać tylko na takie hejtowskie komentarze, nie mają nic do zaproponowania więc ośmieszają przeciwnika, - to stara komunistyczna metoda, ciekawe kto się na to jeszcze nabiera.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zych
+5 # Zych 2018-04-26 18:48
W Domu Dziennego Pobytu przy Parafii św. Stanisława BM jest mała sala a to atut bo można będzie napisać,że była wypełniona po brzegi(27osobam i).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
MPK
-1 # MPK 2018-04-26 19:16
Liczę na kolejne merytoryczne spotkanie. W małej sali będzie szansa na zadanie wielu pytań.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
+1 # Ama 2018-04-26 20:41
To już hala przy 2 okazała się niewystarczając a , czy za duża.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
cde
+4 # cde 2018-04-26 23:41
Wymieniać wszędzie sitwę, układy i kolesiostwo. Czas najwyższy na dobrą zmianę w samorządach, w interesie Polski i Polaków!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aa
+1 # aa 2018-04-27 06:37
Cytuję cde:
Wymieniać wszędzie sitwę, układy i kolesiostwo. Czas najwyższy na dobrą zmianę w samorządach, w interesie Polski i Polaków!



.... czyli lepszego sortu;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
era
-3 # era 2018-04-27 08:30
Cytuję aa:
Cytuję cde:
Wymieniać wszędzie sitwę, układy i kolesiostwo. Czas najwyższy na dobrą zmianę w samorządach, w interesie Polski i Polaków!



.... czyli lepszego sortu;-)

Na takich samych specjalistów co są w rządzie, rozdawać nie swoje każdy głupi potrafi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Układacz
0 # Układacz 2018-04-27 09:20
"Wymieniać wszędzie sitwę, układy i kolesiostwo" - czytaj: "Tworzyć wszędzie swoją sitwę, układy i kolesiostwo". To najważniejsza rzecz w rządzeniu, dla każdej opcji politycznej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
MPK
+1 # MPK 2018-04-27 16:25
Spotkanie jest organizowane odgórnie w ramach cyklu spotkań zapowiedzianych na konwencji wyborczej PiS
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi