ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Majowy piknik charytatywny „Promyk dla Leny”

fot: Lubaczow.pl

Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” we współpracy z Urzędem Miejskim w Lubaczowie oraz Młodzieżową Radą Miasta zaprasza na piknik charytatywny pn. „Promyk dla Leny”, który odbędzie się 2.05.2018 r. w Zespole Zamkowo-Parkowym przy Muzeum Kresów w Lubaczowie.

Podczas pikniku zorganizowana zostanie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Leny Medyńskiej, podopiecznej Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”, u której diagnozowano Zespół Pradera-Williego. Choroba ta zaburza cały system regulacji w organizmie: metabolizm, gospodarkę hormonalną, termoregulację. Najbardziej dotkliwą przypadłością tej choroby jest brak progu sytości, co powoduje wieczny głód.

W ramach pikniku zaplanowano takie atrakcje jak: loteria fantowa, licytacja, pokaz slackline (chodzenie po linie), warsztaty i pokaz Zumba Fitness Klub Batuka, ImPuls Challenge (rodzinny tor przeszkód), dmuchańce dla dzieci, malowanie twarzy, gry i zabawy dla dzieci prowadzone przez animatora i wiele innych. Ponadto zagrają SIDUS, ON/OFF, REBEL HOUSE, TNT, MUSIC RAGE, DEFENDERS. Gwiazdą wieczoru będzie Orkiestra Świętego Mikołaja z Lublina.

Zapraszamy serdecznie do udziału w Pikniku, ale także do wspierania organizacji tego wydarzenia, np. przeznaczając wybrane przedmioty na loterię fantową bądź licytację lub pomoc finansową, która umożliwi nam pokrycie wszelkich kosztów organizacji pikniku. Istnieje również możliwość włączenia się we współorganizację imprezy poprzez zaproponowanie własnych pomysłów na działanie i uatrakcyjnienie wydarzenia – zachęcają inicjatorzy akcji.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00. Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Lubaczowie (pokój A11) tel. 16 632 80 10 wew. 44.

Organizację pikniku można wspierać dokonując przelewu na konto (poniżej dane do przelewu):

 

Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość”

ul. Kościuszki 145, 37-600 Lubaczów, NIP:7931528310, Regon: 651550788

73 9101 0003 2001 0007 0364 0001

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie z dopiskiem: darowizna na cele statutowe "Promyk dla Leny"

 

Źródło: Lubaczow.pl

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.