ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

W piątek w Lubaczowie Kiermasz Wielkanocny

fot. archiwum oleszyce.pl
fot. archiwum oleszyce.pl

fot. archiwum oleszyce.pl

W Wielki Piątek, na płycie Rynku pojawią się wystawcy, rękodzielnicy i producenci żywności, którzy prezentować będą ozdoby i wypieki świąteczne. O godz. 9:00 ruszy Kiermasz Wielkanocny.

Kiermasz Wielkanocny jest cyklicznie organizowany na lubaczowskim Rynku. Niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem, będąc tym samym formą promocji kultury ludowej naszego regionu. Podczas kiermaszu tradycyjnie będzie można kupić unikatowe, ręcznie robione stroiki, kartki, pisanki, zajączki, świąteczne wieńce, ozdoby z kwiatów z bibuły, pluszaki, obrazy, obrusy, serwetki i wiele innych. Pojawią się Koła Gospodyń Wiejskich z tradycyjnymi świątecznymi wypiekami oraz lokalni wystawcy prezentujący swoje produktu, m.in. zabawki, sery, słodycze.

Do udziału w Kiermaszu Urząd Miejski zapraszamy firmy i osoby prywatne, które chcą sprzedawać lub promować swoje produkty związane ze Świętami Wielkanocnymi. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmuje Biuro Promocji i Informacji (16 632 80 10 wew. 44).

Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.