ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Tir wpadł do rowu. Interweniowali strażacy

fot. OSP Cieszanów
fot. OSP Cieszanów

fot. OSP Cieszanów

Strażacy z Lubaczowa i Cieszanowa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Dachnów – Futory. Na prostym odcinku drogi, do rowu wpadł samochód ciężarowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło we wtorek (13.03) około godziny 12:00.  Na miejscu szybko pojawili się strażacy z Lubaczowa i Cieszanowa. Nikt nie został ranny. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usuwaniu ziemi z jezdni oraz kierowaniu ruchem.

fot. OSP Cieszanów
fot. OSP Cieszanów

fot. OSP Cieszanów

fot. OSP Cieszanów
fot. OSP Cieszanów

fot. OSP Cieszanów

fot. OSP Cieszanów
fot. OSP Cieszanów

fot. OSP Cieszanów

fot. OSP Cieszanó
fot. OSP Cieszanó

fot. OSP Cieszanó

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

hyhy
0 # hyhy 2018-03-14 06:07
dyspozytor popadł.. gdzie JRG OLESZYCEEEE?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Obywatele
+6 # Obywatele 2018-03-14 13:30
Zawsze nie będą Oleszyce też i młodów mógłby pojechać zawsze jadą nawet do pożarów budynków a ciężkie samochody stoją w remizach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
aa
+4 # aa 2018-03-14 18:11
młodów chyba na dożynki :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Obywatele
-8 # Obywatele 2018-03-14 13:32
Widocznie na zmianie był dyspozytor z Cieszanowa a nie z Oleszyc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
AdamI.
+7 # AdamI. 2018-03-14 09:25
TAK STRASZNIE SIĘ NAPRACOWALI!!! KILKA SZUFEL ŻWIRU USUNĘLI, A TIR STOI TAM GDZIE STAŁ OD WCZORAJ. SKOŃCZCIE Z TA PROPAGANDĄ STRAŻY. PRAWDA JEST TAKA ŻE WYPALILI TYLKO MNÓSTWO ROPY, A WYSTARCZYŁBY MAŁY SAMOCHÓD I DWÓCH LUDZI DO TEJ ROBOTY I TO Z SŁUŻBY DROGOWEJ.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
AdamI.
+3 # AdamI. 2018-03-14 09:27
SKORO I TAK NIE MIELI ZAMIARU GO WYCIĄGAĆ, NIE MAJĄ CZYM!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Osoba
-3 # Osoba 2018-03-14 20:10
Cytuję AdamI.:
SKORO I TAK NIE MIELI ZAMIARU GO WYCIĄGAĆ, NIE MAJĄ CZYM!

Czy wiesz ile kosztuje holownik zdolny do wyciągnięcia tego auta z rowu? Straż pożarna nie jest do wyciągania takich aut z rowu, w tym się specjalizują odpowiednie firmy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
WALDI
+1 # WALDI 2018-03-14 09:30
No właśnie, gdzie jest racjonalne gospodarowanie. Oni tylko koszty generują.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Ekhem
-6 # Ekhem 2018-03-14 09:46
[wulgaryzm], moje pole.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
PSP
+4 # PSP 2018-03-14 17:20
Generacja kosztów będzie wtedy kiedy będziemy dysponowanie do pożaru Twojego domu . Właśnie wtedy przyjedziemy we dwie osoby jednym samochodem osobowym idioto !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
kobex
+6 # kobex 2018-03-14 17:29
PSP piekne :) www.youtube.com/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Władeczek
+9 # Władeczek 2018-03-14 19:47
NA tym odcinku nawierzchnia jest w takim stanie że jadąc prosto można wylądować w rowie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ff
-2 # ff 2018-03-15 05:40
Psp idioto Ty akurat o tym nie decydujesz w ile osob i czy jednym autem pojedziesz do pozaru domu wczuty strazaczku nie robie jeden...co robiliscie cala zime ??? [wulgaryzm]a...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
WALDI
+2 # WALDI 2018-03-15 18:28
DOKŁADNIE, MASZ RACJE! ALE CIEMNIAK NIE WIE CO TO RACJONALNE WYKORZYSTANIE ŚRODKÓW!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować