ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Ukrainiec posługiwał się fałszywym dokumentem. Już usłyszał zarzuty

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

54-letni obywatel Ukrainy posłużył się podczas odprawy podrobionym dokumentem. Mężczyzna przedstawił fałszywe świadectwo ADR, potwierdzające posiadanie przez niego kwalifikacji do przewożenia materiałów niebezpiecznych. Został zatrzymany przez strażników granicznych i przekazany policjantom z Lubaczowa. Wczoraj usłyszał zarzuty.

Mężczyzna został zatrzymany wczoraj po południu przez funkcjonariuszy Straży Granicznej na przejściu w Budomierzu. Podczas odprawy, obywatel Ukrainy przedstawił podrobione świadectwo potwierdzające kwalifikacje do przewożenia materiałów niebezpiecznych. Strażnicy graniczni przekazali 54-latka Policji. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego lubaczowskiej komendy przedstawili mu wczoraj zarzuty popełnienia przestępstwa.

Sprawca został przesłuchany i dobrowolnie poddał się karze. Odpowie za posłużenie się podrobionym dokumentem. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę grzywny, ograniczenia albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.