ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Marzysz o pracy w Policji? Czeka 97 wolnych etatów!

fot. KWP Poznań
fot. KWP Poznań

fot. KWP Poznań

Marzysz o pracy w policji? Chciałbyś stać na straży prawa? Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji ogłosił rozpoczęcie rekrutacji dla kandydatów do służby w policji na terenie naszego województwa! W tym roku do służby zostanie przyjętych 97 policjantów!

Zawód policjanta to zawód dla ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian. Spróbuj, bo naprawdę warto. Jeśli zechcesz z nami pracować, to tworząc razem 100-tysięczną formację, będziemy odpowiadać za bezpieczeństwo wewnętrzne kraju - zachęcają policjanci.

Kto może zostać policjantem?

Kandydat do pracy w policji musi mieć polskie obywatelstwo i nieposzlakowaną opinię, co najmniej średnie wykształcenie i korzystać z pełni praw publicznych. Nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Kandydaci przechodzą testy wiedzy, sprawności fizycznej i psychologiczny oraz rozmowę kwalifikacyjną, na każdym z tych etapów zdobywając punkty. Dodatkowe można uzyskać m.in. za wyższe wykształcenie, tytuł ratownika medycznego, uprawnienia instruktora strzelectwa, sportów walki czy nurkowania.

Po przejściu rekrutacji, kandydat przyjęty do służby zostanie skierowany do jednej ze szkół policyjnych na sześciomiesięczne szkolenie zawodowe, następnie na dwumiesięczną służbę adaptacyjną, po czym trafi do jednostki na terenie Podkarpacia.

Planowane przyjęcia do służby w policji w terminach:

- w dniu 20 marca 2018 roku: 12 osób
- w dniu 2 lipca 2018 roku: 15 osób
- w dniu 24 września 2018 roku: 25 osób
- w dniu 27 grudnia 2018 roku: 45 osób

Więcej o zasadach naboru do służby w Policji można znaleźć tutaj.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

qqq
+20 # qqq 2018-02-12 15:21
Nie masz dobrych plecow wujka ksiedza skonczy sie na marzeniach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
lola
+15 # lola 2018-02-12 17:23
Po co dajecie takie artykuly??? Nikt sie nie dostanie z twgo ciemnogrodu bez plecow nikt po co robic nadzieje glupkom???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
fun
+5 # fun 2018-02-12 17:36
Nie przesadzaj teraz biorą kogo popadnie, byle się umiał podpisać i jakoś zaliczył psychologa żeby można mu było dać broń do ręki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
No fun
+15 # No fun 2018-02-12 17:46
I potem wymuszają zeznania przygniataniem jąder albo rażą paralizatorem skutych kajdankami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Quo
-6 # Quo 2018-02-12 21:12
Cytuję qqq:
Nie masz dobrych plecow wujka ksiedza........[quote name="lola"]........Nikt sie nie dostanie ......
NimiCytuję fun:
.........teraz biorą kogo popadnie, byle się umiał podpisać .......
Cytuję No fun:
I potem wymuszają zeznania............

Niestety punktu dostaje się za" "testy wiedzy, sprawności fizycznej i psychologiczny oraz rozmowę kwalifikacyjną, na każdym z tych etapów zdobywając punkty. Dodatkowe można uzyskać m.in. za wyższe wykształcenie, tytuł ratownika medycznego, uprawnienia instruktora strzelectwa, sportów walki czy nurkowania ""
Za nurkowanie przed komputerem i pisanie głupich komentarzy nie dostaje się nic,a za nieznajomość przepisów można dostać po kieszeni ewentualnie po pustym łbie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
fotoszopa
+17 # fotoszopa 2018-02-13 05:25
Na zdjeciu piękni i uśmiechnięci. W rzeczywistości wredne gbury omamione rządzą władzy nad słabszym
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
chochoł
0 # chochoł 2018-02-14 15:28
Fun masz częściowo rację, biorą każdego ale gdzieś dalej na zachodzie polski i w większych miastach, tam rzeczywiście prawie każdy się może dostać. Ale Podkarpackie to elita, tu dostają się tylko wybitnie "wspierani".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
olo
+4 # olo 2018-02-12 21:16
już te czasy minely ze mundurówka ratowała życie ludziom...także wujkom dać spokój i nie popełniać głupoty życiowej ;) u nas nawet wiecej sąsiedzi z UA zarabiają..


proponuje poczytać : prawy.pl/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
boks
-1 # boks 2018-02-15 09:40
za to co napisałeś powinieneś obsrać się rzadkim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ORMO
+7 # ORMO 2018-02-12 21:16
Tylko w naszym województwie jest taki problem z dostaniemy pracy w policji. Już teraz w większych miastach brakuje chętnych do pracy jako,,krawężnik ,,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
asrbuzowy
+1 # asrbuzowy 2018-02-13 08:16
wywalic polowe policjantow i zatrudnic lekarzy i pielegniarki!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
kuleb
-3 # kuleb 2018-02-14 23:23
A po co iść do tej policji, żeby cię wypi.....li, za parę lat, jak mokrą ścierkę, jak dojdzie kolejna partia polityczna do władzy - jedynie słuszna. Za pis-u wywala się ludzi
kompetentnych i doświadczonych, żeby zrobić miejsce
swoim paciotkom. Nie dziwię się, że coraz mniej ludzi jest zainteresowanyc h pracą w policji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ech
-1 # ech 2018-02-15 09:43
Biedny ty taki. Nie należysz do paciotków cokolwiek to jest? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
boks
-1 # boks 2018-02-15 09:39
Najlepiej siedzieć w domu na zasiłku i pie***lić głupoty..
Wszyscy o wszystkim i wszystkich wiedzą a jak przychodzi chwila na wykazanie to same głupoty i herezje rozsiewacie.
Jest jak jest , trzeba szukać zawsze jakiegoś wyjścia a nie pisać debilstwa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować