ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Znamy laureatów konkursu na „Najładniejszą iluminację świetlną gospodarstw w Gminie Lubaczów"

fot. lubaczow.com.pl
fot. lubaczow.com.pl

fot. lubaczow.com.pl

Konkurs został ogłoszony w grudniu 2017 r., a jego celem było zaproszenie do wspólnej zabawy i rywalizacji wszystkich mieszkańców z terenu gminy Lubaczów. To działanie na rzecz upiększenia iluminacjami i ozdobami świątecznymi swoich posesji, miało również wpłynąć pozytywnie na poprawę wizerunku gminnych miejscowości w okresie świątecznym.

Do konkursu zostało zgłoszonych 9 posesji. Na początku stycznia komisja konkursowa w składzie: Pani Monika Szwed – Stowarzyszenie Twórców Sztuki Ziemi Lubaczowskiej, Pan Tomasz Mielnik – Fotograf, Pan Marcin Materniak – Artysta Fotografik UG, dokonała oceny ozdób świetlnych. W wyniku zsumowanych punktów wyłoniono zwycięzców.

We wtorek 30.01.2018 r. podczas Sesji Rady Gminy Lubaczów, nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na „Najładniejszą iluminację świetlną gospodarstw w Gminie Lubaczów w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2017”. Pierwsze miejsce zajęła Pani Beata Szołtysek, drugie Pani Lucyna Mosiężny, a trzecie Pani Jolanta Chomyszyn. Nagrody i pamiątkowe dyplomy wręczyli Pani Monika Szwed – przewodnicząca Jury, Pan Wiesław Kapel - Wójt Gminy Lubaczów i Pan Roman Cozac - Przewodniczący Rady Gminy Lubaczów.

Konkurs na „Najładniejszą iluminację świetlną gospodarstw w Gminie Lubaczów w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku”, stał się już wydarzeniem cyklicznym.

Ze strony organizatorów gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom oraz zachęcamy kolejnych zainteresowanych o włączenie się do wspólnej zabawy w roku obecnym. - czytamy na stronie Urzędu Gminy Lubaczów

 

fot. lubaczow.com.pl
fot. lubaczow.com.pl

fot. lubaczow.com.pl

fot. lubaczow.com.pl
fot. lubaczow.com.pl

fot. lubaczow.com.pl

fot. lubaczow.com.pl
fot. lubaczow.com.pl

fot. lubaczow.com.pl

fot. lubaczow.com.pl
fot. lubaczow.com.pl

fot. lubaczow.com.pl

Źródło: lubaczow.com.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

to jakaś komedia
+1 # to jakaś komedia 2018-02-05 11:05
problemy świata ZSL....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Jacek
+4 # Jacek 2018-02-05 13:38
Jak zwykle bardzo ładniej wyglada Romek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Justyna
-4 # Justyna 2018-02-05 13:56
Dlaczego nie napisaliscie dokladnie jakie byly nagrody,czy warto brac udzial w tym konkursie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
WiS
+1 # WiS 2018-02-05 17:43
POWIEM WAM TYLE NA TYM ZADUPIU NIC NIE MA I NIE BĘDZIE!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! ! A WY SIE O NAGRODY PYTACIE!!!!!!!! !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ala
+4 # ala 2018-02-05 20:11
Cytuję Jacek:
Jak zwykle bardzo ładniej wyglada Romek.

Przwodniczacy Roman ma tez parcie na szklo jego osoba pozytywnie wplywa na wizerunek gminy w koncu to osoba numer 1 w gminie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Antek
+1 # Antek 2018-02-06 08:05
Tak nr 1 bezwzglednie On trzesie cala gmina,tak mowi i pewnie tak jest.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Fun
+1 # Fun 2018-02-06 16:12
Myślicie że Roman jest zagrożeniem dla Wiesława.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Quo
+3 # Quo 2018-02-06 18:58
Zagrożenie to będzie ale dla gminy gdyby faktycznie Słońce-Romanek został faktycznie nr.1.
Oby to nigdy nie nastąpiło bo po co nam tu komisarz.
a taki będzie potrzebny żeby wyprowadzić gminę na prostą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Antoni
0 # Antoni 2018-02-07 08:44
Jak najbardziej z tego co mowi dalby rade.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
haha
+7 # haha 2018-02-09 21:55
A Sancho Pansa był zagrożeniem dla Don Kichota?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
DDDD
-8 # DDDD 2018-02-06 20:02
Jak dla mnie to była fajna zabawa. Nagrody też były ale to nie o to chodzi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Mm
+8 # Mm 2018-02-06 20:35
Czemu nie ma zdjęć tych posesji i iluminacji świetlnych tylko twarze naszych działaczy. Hehe teraz będą się ujawniać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Krzysiek
+5 # Krzysiek 2018-02-07 08:49
Co tam zdjecia iluminacji Romanek i Wieslaw musza sie promowac,czy cizko Ci to zrozumiec.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
mieszkaniec
+7 # mieszkaniec 2018-02-09 19:38
Już nawet w gminie ''słońce Lisich Jam" zatrudniło fotografa , aby dokładnie robił zdjęcia tylko i wyłącznie z udziałem wójta, zresztą te zdjęcia przechodzą aprobatę wójta i dopiero wtedy są publikowane dalej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
nn
+5 # nn 2018-02-07 09:07
Cytuję Krzysiek:
Co tam zdjecia iluminacji Romanek i Wieslaw musza sie promowac,czy cizko Ci to zrozumiec.

Musza sie promowac wybory jesienia teraz poruzomienie dla gminy lubaczow zmieni sie na prawo i sprawiedliwosc gdzie im tak dobrze bedzie jak na gminnej posadce duzo sie obiecuje tylko troche gorzej z wykonaniem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Krzysiek
+2 # Krzysiek 2018-02-07 10:01
Skad u Ciebie taka wiedza ,ze porozumienie dla gminy lubaczow zmieni nazwe na PIS???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Tadek
+7 # Tadek 2018-02-09 21:24
bo zawsze węszą za kasą i za nią idą,proste i logiczne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
mieszkaniec
+5 # mieszkaniec 2018-02-09 19:43
To nie Porozumienie Dla Gminy Lubaczów ale jak ktos to dobrze okresłił Porozumienie Dla Własnych Interesów w Gminie Lubaczów, pensja wójta i diety radnych należa do najwyższych w Polsce, sami sobie ustalają, to jak inaczej można nazwac to ''pożal się Boże"...porozum ienie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
mieszkaniec
+5 # mieszkaniec 2018-02-09 19:45
Nawiasem mówiąc , w Jarosławiu radni po rozmowach z mieszkańcami obniżyli podatki i płacą teraz połowę tego co w gminie Lubaczów....ale tam są radni z prawdziwego zdarzenia a nie "przydupaski" wójtowe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
xvx
+7 # xvx 2018-02-09 20:12
Cytuję mieszkaniec:
Już nawet w gminie ''słońce Lisich Jam" zatrudniło fotografa , aby dokładnie robił zdjęcia tylko i wyłącznie z udziałem wójta, zresztą te zdjęcia przechodzą aprobatę wójta i dopiero wtedy są publikowane dalej

Czyli u wojta jest cenzura jak za starych dobrych komunistycznych czasow a niby mamy demokracje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Janek
+7 # Janek 2018-02-10 09:15
Zgadzam sie z opinia ,on wszystko wie najlepiej ,nie uznaje kompromisu,taki maly dyktator.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Tadek
+6 # Tadek 2018-02-09 21:22
a jaka to niby demokracja,jeże li ja jako mieszkaniec gminy nie mam żadnego wpływu na inwestycje,poda tki?rządy wójta i 9 radnych z tego porozumienia nie należy nazywac demokracją
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Krzysiek