ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Styczeń na drogach powiatu: 1 wypadek, 17 kolizji i 8 nietrzeźwych kierowców

fot. zlubaczowa.pl
fot. zlubaczowa.pl

fot. zlubaczowa.pl

Jeden wypadek drogowy, w którym jedna osoba została ranna - to bilans zdarzeń na drogach powiatu lubaczowskiego w styczniu. Policjanci wyeliminowali z jazdy 8 kierujących którzy wsiedli za kierownicę pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Na terenie powiatu zanotowano 17 kolizji drogowych.

Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach powiatu lubaczowskiego w pierwszym miesiącu 2018 roku. W  miesiącu styczniu 2018 roku doszło do 1 wypadku drogowego, w którym jedna osoba została ranna (styczeń 2017 r. – 1 wypadek, 1 osoba ranna).

Policjanci zanotowali 17 kolizji drogowych i wyeliminowali z jazdy 7 nietrzeźwych kierujących pojazdami, a także jednego kierowcę po użyciu alkoholu (styczeń 2017 r. – 23 kolizje drogowe, 4 nietrzeźwych kierujących i 2 kierujących po użyciu alkoholu).

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.