ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Komendant policji podziękował leśnikom oraz samorządowcom za pomoc przy zakupie radiowozu

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Pod koniec grudnia ubiegłego roku funkcjonariusze z Posterunku Policji w Narolu otrzymali nowy radiowóz marki Opel Astra. Pojazd zakupiono dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta i Gminy Narol oraz Nadleśnictwa z Narola i Lubaczowa. Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie nadkom. Grzegorz Błaszczyk podziękował samorządowcom i leśnikom za pomoc przy zakupie radiowozu dla narolskich policjantów.

W piątek podczas posiedzenia Rady Miasta i Gminy Narol, Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie nadkom. Grzegorz Błaszczyk podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do zakupu radiowozu dla Posterunku Policji w Narolu.  

Na ręce Burmistrza Miasta i Gminy Narol, przewodniczącego Rady Miejskiej w Narolu, jak również Nadleśniczych Nadleśnictwa Narol i Lubaczów, komendant złożył pamiątkowe grawertony w podziękowaniu za okazane wsparcie, bez którego zakup radiowozu byłby niemożliwy. Podkreślił, że tego typu przedsięwzięcia świadczą o bardzo dobrze układającej się współpracy samorządu z narolską policją oraz o wyrazie dbałości władz o bezpieczeństwo lokalnej społeczności.

Nowy radiowóz na drogi Narola wyjechał pod koniec grudnia ubiegłego roku. Uroczyste przekazanie kluczyków odbyło się 27 grudnia na placu przed Urzędem Marszałkowskim w Rzeszowie.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.