ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Kierował mając prawie 2 promile alkoholu. Odpowie przed sądem

fot. archiwum KPP Lubaczów
fot. archiwum KPP Lubaczów

fot. archiwum KPP Lubaczów

Dzielnicowy z Horyńca-Zdroju zatrzymał 53-letniego mężczyznę, który kierował oplem. Przeprowadzone badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie. 53-latek stracił prawo jazdy. Za swój czyn odpowie przed sądem.

W sobotę tuż przed godz. 14 policjanci z Posterunku Policji w Horyńcu-Zdroju zatrzymali do kontroli osobowego opela. Okazało się, że jechał nim 53-letni mieszkaniec gminy Horyniec-Zdrój. Podczas legitymowania kierowcy, funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Przeprowadzone badanie wykazało w organizmie mężczyzny prawie 2 promile alkoholu.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

albo
+6 # albo 2018-01-08 14:16
Jak złapie gnoja, co przykleja naklejki na samochodach w Lubaczowie to zadzwonię na policję. Za robotę niech się weźmie leń!
Zgłoś administratorowi
Zuza
0 # Zuza 2018-01-09 17:29
Cytuję albo:
Jak złapie gnoja, co przykleja naklejki na samochoda.............!

Jak gnój zadzwoni za nieprawidłowe parkowanie to jeszcze mandat dostaniesz.
Zgłoś administratorowi
Hihi
+3 # Hihi 2018-01-08 15:17
zero odpowiedzialnos ci jak sie chce wychlac to siedz na d.. w domu a nie kierownica
Zgłoś administratorowi
sfdhjhdf
0 # sfdhjhdf 2018-01-08 17:51
takich to powinni do kryminału wpier**lać
Zgłoś administratorowi
bikup
0 # bikup 2018-01-08 18:13
dzielna policja horyniecka to tylko takie osiagi ma kogos pod wplywem zlapac to sukces wielki i statystyki podnosi a a poza tym to ciamajdy bo nic innego nie umieja zrobic
Zgłoś administratorowi
ludzki pan
+4 # ludzki pan 2018-01-08 20:01
Ale jesteś głupi. A wiesz ilu takich zapijaczonych baranów zabiło już niewinnych ludzi na drogach? Tak, dzielna policja - w tym przypadku jak najbardziej TAK!
Zgłoś administratorowi
ludzki pan
+1 # ludzki pan 2018-01-08 20:01
Ale jesteś głupi. A wiesz ilu takich zapijaczonych baranów zabiło już niewinnych ludzi na drogach? Tak, dzielna policja - w tym przypadku jak najbardziej TAK!
Zgłoś administratorowi
ORMO
-6 # ORMO 2018-01-08 19:25
juz sie nawet nie mozna napic;-)
Zgłoś administratorowi
Jan
+3 # Jan 2018-01-08 19:30
Nie poieram ale rozumiem
Zgłoś administratorowi
Zuza
+1 # Zuza 2018-01-09 17:34
Po trzeźwemu to strach na drogę wyjeżdżac.
Zgłoś administratorowi
Jakub
+1 # Jakub 2018-01-09 21:52
Cytuję Zuza:
Po trzeźwemu to strach na drogę wyjeżdżac.



dlatego trzeba pić;-)
Zgłoś administratorowi