ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Nie masz planów na Sylwestra? Wybierz się do Cieszanowa i pomóż!

Zapowiada się świetna impreza, a do tego możecie pomóc Mirkowi!
Zapowiada się świetna impreza, a do tego możecie pomóc Mirkowi!

Zapowiada się świetna impreza, a do tego możecie pomóc Mirkowi!

Jeżeli nie wiecie jak spędzić Sylwestra, to mamy dla was świetną propozycję! O godzinie 20:00 na lodowisku w Cieszanowie rozpocznie się "Sylwester z Sercem". Impreza organizowana jest dla 23-letniego Mirka, który w wypadku stracił nogę.

Bal charytatywny „Sylwester z sercem” rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 20:00 na lodowisko w Cieszanowie. Gwiazdą wieczoru będzie półfinalista programu Must Be The Music „Joryj Kłoc”. W programie również liczne gry, zabawy, oraz licytacje np. kolacji dla dwojga w Kresowej Osadzie, karnetu na stok narciarski w Jacni czy rzeźby lokalnego artysty.

Wstęp kosztuje 20 zł od osoby. Akcja ma charakter charytatywny.  Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na zakup protezy dla Mirka Gajerskiego.


Do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego stracił nogę doszło 9 lipca w Dachnowie. Mirek swoim motocyklem jechał do pracy, kiedy nagle zatrzymało się przed nim auto. Mieszkaniec Cieszanowa podczas hamowania spadł z motocykla i z całym impetem uderzył w pojazd. Gdy trafił do szpitala, lekarze podjęli decyzję o amputacji lewej nogi.

Mirek wcześniej prowadził aktywny tryb życia, uczestniczył w czterech maratonach i dwóch półmaratonach. W 2013 roku reprezentował powiat lubaczowski w Międzynarodowym Biegu „Lwowska Dziesiątka”. W wolnych chwilach spędzał również czas na rowerze.

Pomimo dramatu, który przeżył nie załamał się. To chłopak bardzo koleżeński i skromny. Zawsze był uśmiechnięty i co najważniejsze nie zmieniło się to po wypadku.

- Mirek ma niezwykle silny charakter.  Stracił nogę, ale zdaje sobie sprawę z tego, że mógł stracić życie. – mówią znajomi 23-letniego mieszkańca Cieszanowa.

Niestety, amputacja nogi uniemożliwiła mu powrót do normalnego trybu życia, nie wspominając już o uprawianiu sportu, który jest jego największą pasją w życiu.  Szansą na w miarę normalne funkcjonowanie jest  proteza, która kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niestety, Mirka, ani jego rodziny nie stać na taki wydatek, dlatego też zwraca się o pomoc.

W akcję pomocy mogą się włączyć wszyscy  ofiarując darowiznę na zakup protezy;

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”

nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo Oddział w Złotowie

Z dopiskiem darowizna dla Mirosław Gajerski 579/G

Podczas rozliczenia  podatkowego

Przekazując 1% podatku dla Mirka:

KRS: 0000186434 / cel: Mirosław Gajerski  579/G

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.