ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Lubaczowscy policjanci przekazali "Szlachetną Paczkę"

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Policjanci i pracownicy cywilni lubaczowskiej komendy włączyli się do ogólnopolskiej akcji "Szlachetna Paczka". Ideą tego przedsięwzięcia jest przekazywanie bezpośredniej pomocy osobom znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Zakupione przez policjantów prezenty trafiły do jednej z rodzin mieszkających na terenie powiatu lubaczowskiego.

„Szlachetna Paczka” to wyjątkowa inicjatywa. Wyróżnia ją to, że pomoc kierowana jest do konkretnych rodzin i dostosowana do ich potrzeb. Policjanci i pracownicy z lubaczowskiej komendy zdecydowali, by w tym roku wesprzeć pana Tomasza samotnie wychowującego dwóch synów.

Za pieniądze zebrane wśród funkcjonariuszy i pracowników lubaczowskiej komendy Policji, przygotowali "szlachetną paczkę". Wolontariusz opiekujący się dan rodziną sporządził listę na podstawie, której funkcjonariusze zakupili potrzebne rodzinie rzeczy. Znalazły się w niej m.in. trwała żywność, środki czystości, pomoce szkolne dla chłopców, koce, ręczniki.  
 
W sobotę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, przekazali przygotowane paczki wolontariuszom "Szlachetnej Paczki". To za ich pośrednictwem podarunki trafiły do rodziny pana Tomasza.

fot. KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.