ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Wrzesień na drogach: 1 wypadek, 31 kolizji, 14 kierowców po alkoholu

fot. archiwum zlubaczowa.pl
fot. archiwum zlubaczowa.pl

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Jeden wypadek drogowy i jedna osoba ranna - to bilans ubiegłego miesiąca na drogach naszego powiatu. We wrześniu policjanci pracowali na miejscu 31 kolizji drogowych. Wyeliminowali z ruchu 14 kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pomimo, że wcześniej pili alkohol. Funkcjonariusze przeprowadzili szereg działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach powiatu lubaczowskiego we wrześniu. W ubiegłym miesiącu doszło do 1 wypadku drogowego, w którym 1 osoba została ranna. Funkcjonariusze pracowali na miejscu 31 kolizji drogowych.

We wrześniu funkcjonariusze udaremnili jazdę 14 kierującym, którzy wsiedli za kierownicę pomimo, że wcześniej pili alkohol. Jedenastu z nich odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości, a trzech za jazdę w stanie po użyciu alkoholu. W ubiegłym miesiącu policjanci zatrzymali również 16 rowerzystów, którzy kierowali rowerem po wcześniejszym wypiciu alkoholu.

Podobnie jak we wcześniejszych miesiącach policjanci lubaczowskiej komendy prowadzili działania prewencyjne zmierzające do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.