ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Horyniec-Zdrój: 48 osób oddało krew dla Bartka Urbana

fot. SHDK "Ratownik"
fot. SHDK "Ratownik"

fot. SHDK "Ratownik"

10 września w Horyńcu zdroju odbyła się kolejna akcja zbiórki krwi. Zebrano ponad 21 litrów tego bezcennego leku.  Akcję zorganizowano z przeznaczeniem na leczenie Bartka Urbana.

10 września 2017 r. krew oddawaliśmy z przeznaczeniem na leczenie Bartka Urbana. Zarejestrowało się 56 dawców, 48 oddało krew co daje ponad 21,5 l bezcennego leku. Wszystkim, którzy poświęcili parę chwil tej pięknej niedzieli aby pomóc Bartkowi i innym potrzebującym serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również tym krwiodawcom, którzy w Horyńcu pojawić się nie mogli a oddali krew gdzie indziej. Tych, którzy dzisiaj nie mogli uczestniczyć w akcji w Horyńcu-Zdroju zachęcamy do odwiedzenia Regionalnych Oddziałów RCKiK i oddania krwi dla Bartka. Trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót Bartka do zdrowia. – podsumowuje Janusz Rawski z  Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi "Ratownik"

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

.
+6 # . 2017-09-14 05:47
wspaniała inicjatywa wielki podziw uznanie szacunek i gratulacje !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Zgłoś administratorowi

Trwa cisza wyborcza, która obowiązuje także w Internecie. W związku z tym z portalu ZLUBACZOWA.PL od soboty do niedzieli do godz. 21:00 została wyłączona możliwość dodawania komentarzy pod wszystkimi artykułami.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.