Co i gdzie w ten weekend?

fot. archiwum zlubaczowa.pl
fot. archiwum zlubaczowa.pl

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Zobacz co i gdzie będzie się działo w najbliższy weekend na terenie powiatu lubaczowskiego. W ciekawe imprezy obfituje nadchodząca niedziela.

Sobota, 26 sierpnia

Krewki Piłkarz 2017

Na Stadionie Miejskim w Lubaczowie od godz. 9:00 zostanie zorganizowana po raz pierwszy w naszym mieście ogólnopolska akcja zbiórki krwi „KREWKI PIŁKARZ 2017”. Trenerzy, Rodzice oraz sympatycy piłki nożnej w Lubaczowie podczas pikniku rodzinnego na zakończenie wakacji będą mogli oddać krew w KRWIOBUSIE i otrzymać specjalną odznakę Krewkiego Piłkarza. Podczas pikniku przewidzianych jest mnóstwo atrakcji m.in: pokazów wozów strażackich, sprzętu policyjnego czy mecze Rodzic – Dziecko.

Niedziela, 27 sierpnia

IV Półmaraton Lubaczowski

W niedzielę odbędzie się IV edycja Półmaratonu Lubaczowskiego oraz Biegu Sztafetowego. Start nastąpi o godzinie 10:00 na Rynku w Lubaczowie. Długość trasy wynosi 21,97 km. Meta usytowana będzie w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej.

Pożegnanie wakacji w Lubaczowie

Lubaczów 27 sierpnia na wesoło pożegna wakacje. W programie m.in. zabawy, gry i konkursy z nagrodami dla dzieci z grupą animacyjną "Gabcia i Przyjaciele", koncert zespołów MDK, koncert gwiazdy wieczoru - zespołu Mr. Pollack. Ka koniec dyskoteka pod gwiazdami z DJem Under G.

Dożynki Powiatowe w Horyńcu Zdroju

Horyniec-Zdrój będzie gospodarzem tegorocznych Dożynek Powiatowych. Święto plonów rozpocznie się od godziny 14:15 przemarszem korowodu dożynkowego. Następnie odbędzie się Msza Święta Dziękczynna. Po nabożeństwie zaplanowano część artystyczną, a w niej m.in. występy zespołów folklorystycznych, przegląd sztuki ludowej oraz konkursy: wieńców dożynkowych i kulinarny. Na zakończenie zabawa taneczna.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: