ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

MZGKiM w Lubaczowie ma nową stronę internetową


Kilka dni temu Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej zaprezentował nową szatę graficzną swojej strony internetowej – www.mzgkim.lubaczow.pl.

Nowa szata graficzna jest bardziej przejrzysta. Strona została przystosowana również do wersji mobilnej, która umożliwia intuicyjne poruszanie się po niej za pomocą smartfonów czy tabletów. Ze strony mogą korzystać osoby słabowidzące, bo informacje w niej zawarte wyświetlone mogą zostać większą czcionką, dostępna jest również wersja kontrastowa. Motyw strony został opracowany w ramach projektu Polska Akademia Dostępności realizowanego przez Fundację Widzialni i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

- Projektując zawartość strony koncentrowaliśmy się przede wszystkim na jej funkcjonalności. Użytkownicy strony MZGKiM z łatwością odnajdą najważniejsze informacje. Na nowej witrynie znaleźć można stawki opłat, komunikaty, przetargi, a także odnośniki do innych stron prowadzonych przez MZGKiM   – mówi Andrzej Głaz, Informatyk UM.

Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.