ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

We wtorek w Laszkach Piknik Lotniczy

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Aeroklub Ziemi Jarosławskiej zaprasza fanów lotnictwa na Piknik Lotniczy, który został zorganizowany z okazji 10-lecia Aeroklubu. Piknik odbędzie się we wtorek (15.08) na aeroklubowym lądowisku Laszki, w godzinach 10:00 - 23:59. Wstęp wolny.

Na uczestników pikniku będzie czekała wystawa statyczna sprzętu lotniczego. Wśród atrakcji przygotowanych przez AZJ znalazły się m.in: Akrobacje szybowcowe, akrobacje Macieja Pospieszyńskiego - dwukrotnego Mistrza Świata akrobacji, pokaz Cellfast Flying Team, desant skoczków spadochronowych, pokaz samolotów Neuport oraz SportStar RTC, desant skoczka z szybowca, nocny przelot paralotni oraz przelot szybowców typu Jantar. Pokazy zostały podzielone na dwa bloki w godzinach 10:00-15:25 i 17:00-20:15. Będzie też prezentacja balonu na Rynku w Jarosławiu.

W godzinach 10:00-12:00 oraz 13:30-17:00 przygotowano loty zapoznawcze szybowcem, samolotem i balonem.

Organizatorzy przygotowali również prezentację pt.: "Jak zostać pilotem?", którą przeprowadzi Witold Urban - pilot samolotu Dreamliner 787.

Wśród dodatkowych atrakcji znalazły się: pokaz sprzętu wojskowego 14.Dywizjonu Artylerii Samobieżnej, pokaz ratownictwa drogowego przeprowadzony przez Ochotniczą Straż Pożarną Laszki, jazda konna w wykonaniu Stowarzyszenia Miłośników Koni "Arabian", wystawa motocykli Harley-Davidson. Zaprezentują się też historyczne grupy rekonstrukcyjne.

Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali: wystawę zabawek drewnianych z Muzeum Ziemi Leżajskiej, konkurs plastyczny, kramy z zabawkami, blok zabaw prowadzony przez Alicję Zająć i wiele innych atrakcji. Gościem specjalnym będzie Karol Dziedzin - uczestnik 5. edycji The Voice of Poland.

Więcej informacji na plakacie:

Źródło: dlapilota.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.