ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Nowy kierownik Posterunku Policji w Horyńcu-Zdroju

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Aspirant Krzysztof Pata nowym kierownikiem Posterunku Policji w Horyńcu-Zdroju. Dzisiaj z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie nadkomisarza Grzegorza Błaszczyka odebrał rozkaz personalny o mianowaniu na to stanowisko.

Dzisiaj o godzinie 12, w Posterunku  Policji w Horyńcu-Zdroju odbyło się wprowadzenie nowego kierownika. Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie  nadkomisarz Grzegorz Błaszczyk   w obecności Zastępcy Wójta Gminy Horyniec- Zdrój, Janusza Wużyńskiego i horynieckich policjantów, wręczył aspirantowi Krzysztofowi Pacie rozkaz personalny o mianowaniu go na to stanowisko.

Kierownik Krzysztof Pata od 10 lat pełni służbę w Policji. Swoje doświadczenie z mundurem rozpoczął  w  Komendzie Powiatowej Policji w Lubaczowie w Zespole Patrolowym, następnie pracował w Wydziale Kryminalnym. Od 2012 – 2015 roku  pełnił służbę w Posterunku Policji w Horyńcu- Zdroju. Od roku 2015 do chwili obecnej ponownie pracował w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej j Policji w Lubaczowie, jako technik kryminalistyki.

W chwilach wolnych od służby rozwija swoje pasje, które w głównej mierze wiążą się z Ochotniczą Strażą Pożarną, której jest prezesem.

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

wojownik
+2 # wojownik 2017-07-03 17:52
Krzysztof Gratulacje tylko nie zapominaj ze policjantem się bywa a człowiekiem się jest, oby stanowisko nie uderzyło Ci do głowy, ale sądzę że nie bo Cię na tyle znam ze będziesz spoko jak zawsze. Jeszcze raz Gratulacje.
Zgłoś administratorowi
KOLO
+2 # KOLO 2017-07-04 09:01
No bez księżycówki tym razem się nie obejdzie :-) Gratulacje
Zgłoś administratorowi

Trwa cisza wyborcza, która obowiązuje także w Internecie. W związku z tym z portalu ZLUBACZOWA.PL od soboty do niedzieli do godz. 21:00 została wyłączona możliwość dodawania komentarzy pod wszystkimi artykułami.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.