Jest praca w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Lubaczowie

fot. lubaczow.pl
fot. lubaczow.pl

fot. lubaczow.pl

Jeżeli jesteś bezrobotnym lub chcesz zmienić pracę i spełniasz wymagania to zgłoś się z CV do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Poszukują tam starszego referenta ds. księgowości. Należy się śpieszyć, bo dokumenty aplikacyjne można składać do 29 marca.

Aby dostać tą pracę musisz mieć przede wszystkim wyższe wykształcenie o kierunku ekonomia, rachunkowość, administracja, Ponadto MOPS od kandydata wymaga bardzo dobrej znajomości obsługi komputera oraz znajomości zagadnień z zakresu administracji samorządowej, księgowości,

Nie obejdzie się też bez doświadczenia – co najmniej roczne (staż, praktyka, zatrudnienie w ramach umowy o pracę, itp.) w księgowości.

Zakres wykonywanych zadań wykonywanych na stanowisku:
1) prowadzenie ksiąg rachunkowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
2) sporządzanie sprawozdań budżetowych i finansowych,
3) sporządzanie przelewów,
4) prowadzenie dokumentacji płacowej i rozrachunków z ZUS i Urzędem Skarbowym,
5) prowadzenie postępowań w zakresie ustalania prawa do pobierania dodatków mieszkaniowych i energetycznych.

Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie do dnia 29 marca 2017 r. do godz. 14.00. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Lubaczowie, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 4 (pokój nr 5) lub przesłać pocztą do dnia 29 marca 2017 r. (decyduje data wpływu), na adres: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 4, 37-600 Lubaczów z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko Starszego referenta” .

Więcej informacji na temat naboru na to stanowisko możesz znaleźć tutaj.

A jeśli nie uda Ci się zdobyć pracy MOPSie to zapraszamy do nas. Wyślij nam na maila redakcja(at)zlubaczowa.pl przygotowany przez Ciebie artykuł, a my się z Tobą skontaktujemy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: