„JESTEM-POTRAFIĘ-RATUJĘ!”, Strzelcy proszą o nasze wsparcie


Projekt Strzelców z JS2033 w Lubaczowie bierze udział w programie #DecydujeszPomagamy i ma szansę na otrzymanie grantu w wysokości 5000 zł z programu TESCO Polska przy wsparciu Fundacji Tesco Dzieciom i Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”.

Już od 8 marca można głosować na projekt „JESTEM-POTRAFIĘ-RATUJĘ!”, który ma na celu przeszkolenie członków Jednostki Strzeleckiej 2033 w Lubaczowie z zakresu prawidłowego udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a także wykształcenie instruktorów, którzy będą przekazywać  zdobytą wiedzę strzelcom oraz swoim rówieśnikom.

Jak wesprzeć projekt Strzelców?

Należy zrobić zakupy w sklepie Tesco, pobrać w kasie żeton i wrzucić go do urny z nazwą naszego projektu: „JESTEM-POTRAFIĘ-RATUJĘ!”. Zachęcając swoją rodzinę i znajomych do zakupów w Tesco i oddania głosu można zwiększyć szanse na zdobycie grantu.

Gdzie głosować?

Markety TESCO:

Lubaczów Płk. Dąbka 2a (Duże Tesco)

Lubaczów Baziaka 3 (Małe Tesco)

Jarosław Traugutta 13

Dlaczego warto głosować?

W wyniku przeprowadzonych szkoleń przedmedycznych członkowie Jednostki Strzeleckiej poszerzą swoje kwalifikacje, a zdobytą wiedzę w razie potrzeby będą mogli wykorzystać w praktyce. Swoje umiejętności będą mogli przekazać nie tylko pozostałym członkom jednostki lecz również szkolnym rówieśnikom. Kursanci nabędą umiejętność z zakresu podstawowych czynności resuscytacyjnych, wykształcą w sobie poczucie odpowiedzialności za chęć udzielenia pierwszej pomocy w sytuacjach wypadkowych.

Każda osoba po krótkim przeszkoleniu może ograniczyć urazy, a nawet uratować komuś życie. Udział w takim szkoleniu jest dla naszej młodzieży szansą na poprawę znajomości zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy.

Oddaj swój głos na nasz projekt, może któryś przeszkolony Strzelec uratuje kiedyś właśnie Twoje życie! - zachęcają do zagłosowania na ich projekt Strzelcy

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: