ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Sukces uczennicy gimnazjum w Oleszycach

Gimnazjum w Oleszycach /fot. ZK, oleszyce.pl
Gimnazjum w Oleszycach /fot. ZK, oleszyce.pl

Gimnazjum w Oleszycach /fot. ZK, oleszyce.pl

Uczennica III klasy Gimnazjum im. Orła Białego w Oleszycach Wiktoria Babiarz została laureatką VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989", zajmując odpowiednio I miejsce na szczeblu centralnym.

Oprócz powyższego sukcesu otrzymała dodatkowo zaszczytne wyróżnienie przyznawane przez Fundację Armii Krajowej w Londynie za propagowanie historii o Armii Krajowej.

Na uroczystej Gali podsumowującej tę edycję konkurs Wiktoria została poproszona o zaprezentowanie swojej pracy zatytułowanej „Dwa lata dłużej… za wolną Polskę por. Franciszek Franus ps. „Oszczepski” AK (1914 – 2007)” wszystkim zaproszonym gościom i uczestnikom etapu ogólnopolskiego.

Opiekę merytoryczną nad uczennicą sprawowali nauczyciele Beata Goraj oraz Tymoteusz Furgała.

Gratulacje Wiktoria!

Źródło: oleszyce.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

pax
+13 # pax 2016-06-09 07:36
wielkie brawa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nero
+13 # nero 2016-06-09 11:20
Gratulacje
Pan Tymoteusz Furgala najlepszy nauczyciel jakiego znam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
+10 # ... 2016-06-09 12:09
człowiek z pasją oby więcej takich, też był moim nauczycielem, pozdrawiam!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
radzio93
+7 # radzio93 2016-06-09 12:33
Zgadzam się z powyzszym postem. Praktycznie to Pan Tymoteusz zaraził mnie tą pasją historyczną, którą poszerzam na swoich studiach historycznych. Pozdrawiam :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
St
+8 # St 2016-06-09 13:16
Tylko Pan Tymoteusz umie tak zarazić historia :) tez mnie uczył, pozdrawiam :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Nie
+7 # Nie 2016-06-09 13:30
Pan Tymoteusz niewątpliwie przyczynił się do sukcesu Panny Wiktorii ale to ona jest laureatką konkursu. Wielkie gratulacje i obyś potrafiła wykorzystać wiedzę i talent.

Droga Redakcjo! Zdobycie zdjęcia roześmianej laureatki stanowi wielki problem? Bo to chyba nie ona jest na fotce ilustrującej informację?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Xyz
+2 # Xyz 2016-06-09 16:04
Pan Tymoteusz jaki i Pani Beata to najlepsi nauczyciele w tym oto gimnazjum, nie było nie i nie będzie lepszych! Pozdrawiam! :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Maria
+5 # Maria 2016-06-09 20:54
Wiktoria Wielkie brawa i gratulacje. Piękna praca i pomysłowość Twój trud został doceniony. Z tego co wiem to zacni opiekunowie mieli wiecej podopiecznych. Twój wysiłek i zdolności zostaly zauważone nawet w Londynie. Laureatko zdobyłas aż l miejsce. I po raz drugi w Krakowie. Na większe Brawa Wiki dla Ciebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ciekawy
0 # ciekawy 2016-06-10 16:01
a gdzie w internecie można znaleźć tą pracę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
.
+1 # . 2016-06-11 11:31
Praca nie jest udostępniona w internecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi