ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Rowerzysta wjechał w samochód ciężarowy. Utrudnienia w Moszczanicy

=

Dzisiaj w miejscowości Moszczanica w gminie Stary Dzików doszło do wypadku z udziałem rowerzysty, który wjechał w naczepę samochodu ciężarowego. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. Droga w chwili obecnej jest zablokowana.

Czytaj więcej...

W naszych lasach pojawiły się pierwsze grzyby [ZDJĘCIA]

Słoneczna, ciepła pogoda, do tego deszcze - to wszystko sprawiło, że w lasach powiatu lubaczowskiego znaleźć można już kurki, podgrzybki, a nawet prawdziwki!

Czytaj więcej...

Gmina Lubaczów: Uczcili pamięć mieszkańców bestialsko zamordowanych przez bandy UPA [GALERIA ZDJĘĆ]

fot. gminalubaczow.pl

11 sierpnia we wsi Podlesie oraz 15 sierpnia w Dąbrowie odbyły się uroczystości związane z 75 rocznicą mordu na mieszkańcach Podlesia i Baszni Górnej oraz wsi Kornagi (obecnie Dąbrowa) przez nacjonalistów ukraińskich.

Czytaj więcej...

Obchody Święta Wojska Polskiego w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

fot. powiatlubaczowski.pl

W czwartek 15 sierpnia w całym kraju odbyły się obchody Święta Wojska Polskiego. Uroczystości zorganizowano także w Lubaczowie.

Czytaj więcej...

Trwają policyjne działania "Sierpniowy Weekend 2019"

fot. archiwum policja

Od środy trwają działania "Sierpniowy weekend 2019". Z pewnością wiele osób wykorzysta tych kilka dni na wakacyjne wyjazdy. Spodziewamy się większego ruchu na drogach naszego województwa. Więcej funkcjonariuszy będzie na podkarpackich drogach. Będą dbać, aby ruch na głównych trasach odbywał się płynnie.

Czytaj więcej...

Oddali krew w ramach obchodów stulecia Policji

fot. KPP Lubaczów

Policjanci z lubaczowskiej komendy oraz honorowi dawcy krwi z klubu HDK „Krwinka”, a także mieszkańcy Lubaczowa - oddali krew. Mobilny punkt ustawiony został przed budynkiem Urzędu Miasta w Lubaczowie. Akcja „100 litrów krwi na stulecie Policji Państwowej” została zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w Lubaczowie we współpracy z przewodniczącą HDK „Krwinka” Małgorzatą Strycharz. Łącznie udało się zebrać 11 litrów krwi.

Czytaj więcej...

Muzeum Kresów w Lubaczowie zaprasza do "starego parku"

fot. Muzeum Kresów

Muzeum Kresów w Lubaczowie przypomina, że w okresie wakacyjnym Zespół Zamkowo-Parkowy jest udostępniony dla odwiedzających codziennie w godzinach 9.00-20.00. 

Czytaj więcej...

Starosta sprawdzał stan zaawansowania przebudowy dróg powiatowych

W ubiegłym tygodniu Starosta Lubaczowski Zenon Swatek udał się w teren, by zapoznać się z aktualnymi etapami modernizacji dróg powiatowych w ramach programu „Usuwania skutków klęsk żywiołowych”.

Czytaj więcej...

Kiermasz Rodzinny i Lubaczowska Shopa na targowisku w Lubaczowie. Można za darmo rezerwować stoiska

Targowisko Miejskie „Mój Rynek” przy ul. Handlowej zamieni się w Targowisko p(różności), bo w sobotę, 24 sierpnia o godz. 9:00 ruszy Kiermasz Rodzinny i Lubaczowska SHOPA – giełda rzeczy używanych.

Czytaj więcej...

GUS: powiat lubaczowski jednym z najbezpieczniejszych w Polsce

Średnia dla całego kraju to 110. Właśnie tyle przestępstw popełniono w Polsce, w przeliczeniu na 10 tysięcy mieszkańców, w pierwszym półroczu 2019 roku. Główny Urząd Statystyczny przyjrzał się danym dotyczącym przestępczości w polskich powiatach. Okazuje się, że w naszym powiecie nie dochodzi do wielu przestępstw.

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.