ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Festiwal Dziedzictwa Kresów 2020 – znamy datę

fot. festiwalkresow.pl
fot. festiwalkresow.pl

fot. festiwalkresow.pl

Znamy datę tegorocznej edycji Festiwalu Dziedzictwa Kresów. Jedna z największych imprez w południowo-wschodniej Polsce ruszy 24 lipca, a zakończy się 2 sierpnia.

Planując wakacje warto wziąć pod uwagę przyjazd na Ziemię Lubaczowską, a najlepiej odwiedzić ją na przełomie lipca i sierpnia, bo właśnie wtedy odbędzie się Festiwal Dziedzictwa Kresów, a to gwarancja tego, że będzie działo się naprawdę wiele. Jak co roku na uczestników czekać będą spotkania z ciekawymi ludźmi, koncerty, zabawa plenerowa na lubaczowskim Rynku i Wielki Finał w Baszni Dolnej z gwiazdami kulinarnymi i muzycznymi. - zachęcają organizatorzy Festiwalu

Kto w tym roku przewodniczyć będzie jury konkursu kulinarnego i jaka gwiazda wystąpi na scenie? Jak zapowiadają organizatorzy, już niebawem poznamy pierwsze szczegóły tegorocznej odsłony Festiwalu.

Organizatorami Festiwalu Dziedzictwa Kresów są: Gmina Lubaczów i Samorząd Województwa Podkarpackiego. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje nasza redakcja.

Szczegóły na stronie www.festiwalkresow.pl oraz profilu facebook.com/festiwalkresow.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.