ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

W niedzielę w Lubaczowie charytatywna wystawa pojazdów zabytkowych

fot. archiwum zlubaczowa.pl
fot. archiwum zlubaczowa.pl

fot. archiwum zlubaczowa.pl

W najbliższą niedzielę w Lubaczowie motocykliści zaprezentują niezwykłe pojazdy zabytkowe. Organizatorzy w ten sposób chcą upamiętnić wielkiego pasjonata motoryzacja Janusza Sieradzkiego oraz pomóc chorej Martynie z Lubaczowa.

Akcja organizowana przez fanów motocykli z naszego powiatu jest organizowana jest już po raz kolejny. W 2018 roku na hali Zespołu Szkół w Lubaczowie pojawiły się niezwykłe, historyczne pojazdy. Wtedy wystawa była połączona z akcją pomocy dla Mirka z Cieszanowa, który w wypadku stracił nogę.

Niedzielna wystawa ma wyjątkowy wymiar, bowiem miłośnicy dwóch kółek upamiętnią Janusza Sieradzkiego -  Członka Zarządu Polskiego Związku Motorowego (PZM) z ramienia Jarosławskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego, wieloletniego Członka Okręgowej Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, społecznika, nauczyciela, pasjonata motoryzacji, organizatora rajdów motorowych i motocyklowych.

Wydarzenie ma też cel charytatywny. Wszystkie zebrane środki z wydarzenia zostaną przeznaczone na leczenie Martyny Dziadura z Lubaczowa. Dziewczyna od wielu lat zmaga się z ciężką chorobą.

Szczegóły na plakacie:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.