ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Wkrótce w Cieszanowie Przegląd Piosenki Drogi. Ostatnia szansa na zgłoszenia


W Cieszanowie po raz pierwszy wystartuje festiwal o wędrowaniu WĘDROWIEC. W jego ramach odbędzie się m.in. Przegląd Piosenki Drogi.

Wydarzenie odbędzie się 7 września w godzinach 9:00 – 14:00 w kompleksie Wędrowiec w Cieszanowie. W ramach Przeglądu Piosenki Drogi zaprezentowana zostanie muzyka turystyczna, poetycka i szanta. Na scenie wystąpi dziewięciu artystów, którzy chęć udziału mogą zgłaszać do 20 sierpnia, mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Wędrowanie Przegląd”, albo na adres Fundacja Q (Rozalin 36, 39 – 460 Nowa Dęba) lub za pośrednictwem wydarzenia na Facebook’u. Organizatorom dostarczyć trzeba minimum 3 nagrania, opis piosenek (autorzy tekstów i muzyki), rajder zespołu i link do nagrania koncertowego.

Jest o co powalczyć, bo laureaci nie tylko zagrają w koncercie wieczornym przed gwiazdą festiwalu i otrzymają statuetki i dyplomy. Są także nagrody: sesje fotograficzne, demo i weekend w kompleksie Wędrowiec w Cieszanowie dla całego zespołu.

Na festiwalowej scenie pojawią się nie tylko uczestnicy Przeglądu Piosenki Drogi. Od godz. 15:00 wystąpią również Sviatyj, The Louders, Henry No Hurry, Sasha Boole, Piotr Rogala.

Koncerty będą jednak tylko jedną z atrakcji całego festiwalu, bo na miejscu odbędą się spotkania podróżnicze, projekcie filmowe, jarmark produktów turystycznych, wystawa fotografii i inne atrakcje.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.