ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

W niedzielę Wielki Finał Festiwalu Dziedzictwa Kresów. Sprawdź program!

fot. archiwum festiwalkresow.pl
fot. archiwum festiwalkresow.pl

fot. archiwum festiwalkresow.pl

Już w niedzielę na błoniach Kresowej Osady w Baszni Dolnej o godz. 14:00 rozpocznie się Wielki Finał Festiwalu Dziedzictwa Kresów. W programie Targi „Polska Smakuje”, Święto Podkarpackiego Proziaka, niezliczone atrakcje kulinarne, rzemieślnicze i artystyczne.  Odbędą się m.in. konkursy, wystawy, giełdy rękodzieła i prezentacje kulinarne, w tym pokaz Jarosława Uścińskiego, kucharza, restauratora, Master Chef’a. Na koniec koncert Kasi Stankiewicz i zespołu Varius Manx.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Eryk
+12 # Eryk 2019-08-04 09:43
A pracy w Lubaczowie jak nie było tak nie ma.
Ludziom na naszym terenie potrzeba pracy a nie igrzysk.
A wybudowanie za ładnych kilka milionów złotych nie do końca wiadomo po co, komu, czegoś na kształt hoteliku uważam za pewniaka do nagrody na ABSURD roku!!!
I to nie tylko w wymiarze regionalnym a krajowym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pebe
-17 # Pebe 2019-08-04 19:27
A pracy w Lubaczowie dla takich tumanów jak ty jak nie było tak nie ma. I mam nadzieję że nie będzie. Amen.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mała
+4 # Mała 2019-08-05 08:23
Wybory jesienią Więc startuj pan i pokaż co potrafisz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ach
0 # Ach 2019-08-06 08:52
Dodałbym że zaufany w sobie zrozumiały ale i tak tuman
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ozi
-2 # Ozi 2019-08-04 15:56
Nie krytykuje nie wolno. Kto krytykuje to jest napewno z platformy albo szerzy hejt. Wszystko jest super region rozwija się wspaniale. Jak się nudzisz to możesz tam pojechać i pooglądać wójta , konie na łące, piwo z beczki itd. itp. Jest super jest super więc o co ci chodzi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
+5 # Ama 2019-08-05 08:21
Zakończył się festiwal, był wielkim wyzwaniem dla pracowników gminy i przyjemnością dla uczrstników i mieszkańców nie tylko powiatu ale kilku województw. Można narzekać bo i tacy się tez znajda ale skala oddziaływania i promocja jest wspaniała. Dziękuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
0 # demos 2019-08-08 23:05
Przede wszystkim na pierwszym miejscu powinno byc zdanie..iz był wielkim wyzwaniem finansowym dla mieszkańców gminy Lubaczów..patrz ąc tylko na długi gminne...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
karma wraca
0 # karma wraca 2019-08-12 21:41
Cytuję Ama:
Zakończył się festiwal, był wielkim wyzwaniem dla pracowników gminy i przyjemnością dla uczrstników i mieszkańców nie tylko powiatu ale kilku województw. Można narzekać bo i tacy się tez znajda ale skala oddziaływania i promocja jest wspaniała. Dziękuje

pracowników gminy?? raczej Gminnego Ośrodka Kultury..... nikt tego nie widzi......prze praszam widza dziewczynki na parkingach....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Eryk
-4 # Eryk 2019-08-05 12:23
Jeśli poziom Twojej inteligencji definiuje taka wypowiedź.to przepraszam ale moje wyższe wykształcenie nic tu nie jest warte.liczą się igrzyska a nie brak jakiejkolwiek wizji na przyszłość młodego pokolenia.najpr ościej i najlepiej(lub odwrotnie) niech stamtąd wyjeździe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
maria
+10 # maria 2019-08-05 16:06
Można kształcić się ,mieć dyplomy , ale niekoniecznie być wykształconym . Tyle w temacie .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
+1 # Ama 2019-08-05 15:53
To prawda Twoje wykształcenie jest marne, polecam czytać dobrych książek mniej siedzieć w internecie i mieć szersze spojrzenie na świat, nie tylko ten lubaczowski
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Eryk
-6 # Eryk 2019-08-05 16:55
Ich lade Sie ein, zum Beispiel über die aktuelle internationale Situation zu sprechen, eine so lockere Diskussion.

Und mein achtes Jahr trotz der Höheren Bildung nach den Grenzen unseres schönen Landes für kommerzielle Zwecke, ich denke, ich habe eine etwas breitere Perspektive auf die Welt

Wenn ich es noch hinzufügen darf, empfehle ich CZYTANIE gute Bücher.
Und ich bin sehr der letzte Titel des letzten Artikels gelesen.
Ich empfehle das Buch von Herrn Professor Bogdan Wojciszke "Homo nie całkiem Sapiens". Tolle Position

Grüße aus Saarbrücken
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
+8 # Ppp 2019-08-05 17:58
Ja ,ja , Kancelaria Rzeszy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
maria
-2 # maria 2019-08-05 20:13
My Polacy , rozmawiamy w ojczystym języku .
Nie taki temat rozmowy na tym forum , oceniać sytuację międzynarodową , a że nie zawsze CZŁOWIEK brzmi dumnie - wiemy. Z autopsji , nie zawsze myślący .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Redakcja ZLUBACZOWA.PL
+3 # Redakcja ZLUBACZOWA.PL 2019-08-06 14:38
demos zastanów się co ty wypisujesz na forum publicznym. Tyle razy prosimy, aby myśleć nad tym co wrzucacie do internetu, a tymczasem znów pojawiają się wpisy, które nie tylko naruszają regulamin naszego portalu, ale i prawo (pomówienia, wyzwiska itp.).

JESZCZE RAZ PRZYPOMINAMY!
Przed wrzuceniem komentarza prosimy o:
1. Zapoznanie się z regulaminem forum
2. Zastanowienie się tego, co chcecie napisać
3. Przeczytaniem wpisu przed wstawieniem go na portal
4. Jeszcze raz przemyśleć czy wpis jest zgodny z regulaminem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
0 # demos 2019-08-08 22:57
Odpowiadam redakcji...''pr awda nieraz w oczy kole" ..najlepiej byc bezstronnym w przypadku grona ''z lubaczowa . pl" ale niestety ciezko jeżeli jest sie po akurat w tym momencie własciwej stronie władzy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Czeslaw
-2 # Czeslaw 2019-08-07 09:58
Dziękuję za skarcenie demosa, może wreszcie przestanie obrażać ludzi .Pozdrowienia dla redakcji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
0 # demos 2019-08-08 22:52
i oczywiscie lizusowato-bara nkowaty przewodniczacy rady gminy....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos