ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Święto mieszkańców Horyńca-Zdroju. Zobacz zdjęcia z niedzielnych wydarzeń

fot. Krystian Kłysewicz
fot. Krystian Kłysewicz

fot. Krystian Kłysewicz

W niedzielę zakończyły się Dni Horyńca-Zdroju 2019. Tego dnia nie brakowało jednak atrakcji. Zorganizowano turniej o Puchar Wójta Gminy Lubaczów, były także pyszne dania oraz koncerty. Prezentujemy galerię zdjęć w wykonaniu Krystiana Kłysewicza.

Niedziela rozpoczęła się od Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój podczas którego drużyna gospodarzy zdobyła pierwsze miejsce pokonując w finale Gwiazdę Wielkie Oczy 2:0.
O 15:30 rozpoczął się natomiast Festiwal Borowiny Czarnego Złota Ziemi Horynieckiej podczas którego wystąpiły kapele ludowe, odbyły się prezentacje uzdrowisk, konkurs wiedzy o gminie Horyniec-Zdrój.  Dla najmłodszych były darmowe dmuchańce a lokalne Koła Gospodyń Wiejskich startowały w konkursie na najlepsze danie jednogarowe. Wygrały Panie z KGW Horyniec-Zdrój.

Wieczorną gwiazdą był Dziani i jego Gwiazdy Cygańskie. Całość obchodów Dni Horyńca-Zdroju zamknęła zabawa taneczna z zespołem NaNowo.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do uczestnictwa w trwającym przez kolejne sześć tygodnie Art Festiwalu. Dokładny program można znaleźć na stronie internetowej: http://www.artystycznyzdroj.pl - zaprasza Krystian Kłysewicz

dzień canon.jpgdzień canon 4.jpgdzień canon 5.jpgdzień canon 6.jpgdzień canon 7.jpgdzień canon 9.jpgdzień canon 10.jpgdzień canon 11.jpgdzień canon 12.jpgdzień canon 13.jpgdzień canon 14.jpgdzień canon 15.jpgdzień pana 1.jpgdzień pana 2.jpgdzień pana 3.jpgdzień pana 4.jpgdzień pana 5.jpgdzień pana 6.jpgdzień pana 7.jpgdzień pana 8.jpgdzień pana 9.jpgdzień pana 10.jpgdzień pana 12.jpgdzień pana 13.jpgdzień pana 15.jpgdzień pana 16.jpgdzień pana 17.jpgkoncerty.jpgkoncerty 1.jpgkoncerty 3.jpgkoncerty 4.jpgkoncerty 5.jpgkoncerty 6.jpgkoncerty 7.jpgkoncerty 8.jpgkoncerty 9.jpgkoncerty 10.jpgkoncerty 11.jpgkoncerty 12.jpgkoncerty 13.jpgkoncerty 14.jpgkoncerty 17.jpgkoncerty 20.jpgkoncerty 22.jpgkoncerty 23.jpgkoncerty 24.jpgkoncerty 25.jpgkoncerty 26.jpgkoncerty 27.jpgkoncerty 28.jpgkoncerty 29.jpgkoncerty 31.jpgkoncerty 35.jpgkoncerty 39.jpg

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.