ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

W sobotę rozpocznie się Horyniec-Zdrój Art Festiwal 2019 [PROGRAM]

fot. archiwum WedStudio.pl
fot. archiwum WedStudio.pl

fot. archiwum WedStudio.pl

Artfestiwal, czyli festiwal, który łączy świat literatury, filmu, muzyki i teatru, w Horyńcu-Zdroju rozpoczyna się już 6 lipca i potrwa do 18 sierpnia.

Jest to już 3​ edycja wakacyjnego spotkania z artystami z całej Polski oraz z zagranicy organizowanego przez Fundację Czułego Barbarzyńcy we współpracy z Gminą Horyniec-Zdrój pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Festiwal poświęcony będzie, jak co roku, uznanym talentom ze świata literatury, filmu, muzyki i teatru.Tegoroczna edycja skupiona jest w szczególności wokół 2 nazwisk: HŁASKO i KOMEDA, obok których z wielką radością przedstawieni zostaną równie wybitni poeci, pisarze, muzycy, malarze, ilustratorzy, reżyserzy i aktorzy:
Andrus, Bogaczówna, Bohosiewicz, Buzzati, Csangallo, Dębicka, Groggia, Kicińska, Komar, Komeda, Kosińska, Kraków Street Band, Krzyśków, Kuczok, Kumorek, Lewko, Majewski, Mieszczanek, Mikołajewski, Mołoniewicz, Murcia, Raz Dwa Trzy, Rydzewski, Safaryjski, Sipowicz, Sobolewska, Titkow, Tubis Trio, Zabłocki.

Wydarzenia festiwalowe odbywać się będą w Horyńcu-Zdroju
w Letnisku (L),
w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym (A),
w Parku Zdrojowym (PZ)
oraz Kresowej Osadzie (KO), Baszni Dolnej.

Więcej informacji na FB/artystycznyzdroj

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.