ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Rafał Brzozowski gwiazdą Dni Narola

fot. facebook.com/RAFALBRZOZOWSKIOFFICIAL
fot. facebook.com/RAFALBRZOZOWSKIOFFICIAL

fot. facebook.com/RAFALBRZOZOWSKIOFFICIAL

W czwartek (04.07) rozpocznie się jubileuszowy, bo XX Cesarsko-Królewski Jarmark Galicyjski. Impreza potrwa cztery dni, a gwiazdą będzie m.in. Rafał Brzozowski.

Więcej informacji na plakacie:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

m
-2 # m 2019-06-30 09:52
U nas na poczcie trzeba miec plecy zeby iac do pracy?? Jeszcze stara na emeryture nie odeszla a juz dla coreczki jest etat i pracuje...a moja kolez.pytala to nie .a rzadnych ofert...a dla swoich to sa..skurwy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Oka
+9 # Oka 2019-07-01 07:53
Z taką ortografią zatrudnienie Ciebie w jakiejkolwiek instytucji byłoby kompromitacją tejże firmy..Mierz siły na zamiary, nie zamiar podług sił.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
tes
+3 # tes 2019-07-01 13:04
1.Wszystkie oferty można znaleźć na oficjalnej stronie poczty.
2. Twoje pretensje są nieczytelne.
3. Co ma wspólnego to z wydarzeniem kulturalnym ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krzys
-6 # Krzys 2019-07-01 09:28
Fajny chłopak ten Brzozowski. Super że nas nawiedzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ha ha ha
0 # ha ha ha 2019-07-01 10:57
Cytuję Krzys:
Fajny chłopak ten Brzozowski. Super że nas nawiedzi.

WYBITNY ŚPIEWAK, WYBITNY, A DO TEGO MA TAKI SZEROKI REPERTUAR I CIEKAWE CO ZAŚPIEWA HA HA HA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
taki klimat
+4 # taki klimat 2019-07-01 14:07
Co się dziwita, taki mamy klimat, taką nadano tu formę, jakby ktoś odcisną ciężkim tępym narzędziem...i nadał taki kształt. Jaka forma taki kształt, gdzie od lat gwiazdorzy średnio wybitny śpiewak ze starym powtarzanym w kółko repertuarem... bez rymu i bez taktu. Coś się nie podoba? - Ręce do kontaktu!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ha ha ha
0 # ha ha ha 2019-07-01 14:09
Cytuję taki klimat:
Co się dziwita, taki mamy klimat, taką nadano tu formę, jakby ktoś odcisną ciężkim tępym narzędziem...i nadał taki kształt. Jaka forma taki kształt, gdzie od lat gwiazdorzy średnio wybitny śpiewak ze starym powtarzanym w kółko repertuarem... bez rymu i bez taktu. Coś się nie podoba? - Ręce do kontaktu!

DOKŁADNIE TAK!!! :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
taki klimat
-3 # taki klimat 2019-07-01 14:19
Widzę, że pan moderator wyłącza możliwość dodawania lajków gdy komentarz uderza prawdą między oczy. Co to ma być, akcja stop przemocy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jurek
+4 # Jurek 2019-07-03 18:18
To tzw. repolonizacja mediów przez jedyną słuszną pisowską kanalię :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tubylec