ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Mnóstwo atrakcji na Narolskiej Majówce [PROGRAM]

fot. archiwum GOK Narol
fot. archiwum GOK Narol

fot. archiwum GOK Narol

W piątek 3 maja w Narolu rozpocznie się Narolska Majówka. Impreza potrwa dwa dni.  Oprócz konkursów, występów artystycznych oraz zmagań sportowych na scenie pojawi się m.in. Chór Tanew, Kapela Bełżecka, Meffis oraz gwiazda wieczoru Zespół Shantel.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Mieszkaniec
+3 # Mieszkaniec 2019-04-30 16:09
To teraz disco polo będzie w Narolu na imprezach?
Zgłoś administratorowi
Ja
+4 # Ja 2019-04-30 16:46
Patrząc na to,co się dzieje,to lepiej się nie zapowiada. Szkoda.
Zgłoś administratorowi
Tubylec
+8 # Tubylec 2019-04-30 17:37
Na Jarmarku miał być Big Cyc ale to nie polityczne, też szkoda, w sumie to historia polskiej muzyki
Zgłoś administratorowi
u
-8 # u 2019-04-30 17:24
A co Wy Czeresniaki oczekujecie ? Gwiazdy typu Michalela Jacksona?? Widly grabie szykowac i w pole sianokosy za pasem na dozynkach poszalejecie...
Zgłoś administratorowi
Marcelo
0 # Marcelo 2019-04-30 19:37
Pretty element of content. I simply stumbled upon your site and in accession capital to say that I
acquire actually loved account your weblog posts. Anyway I
will be subscribing to your augment and even I success
you access constantly fast.

Also visit my web site additional
hints: myvoice.broward.org/.../...
Zgłoś administratorowi
Normalny
+6 # Normalny 2019-04-30 19:57
A gdzie to "mnóstwo atrakcji"? Czytam program już kilka razy i żadnej nie widzę.
Zgłoś administratorowi
Emory
0 # Emory 2019-05-01 02:08
Uno jamás para de aprender cosas nuevas en SEO!.


Feel free to surf to my site ... foro marketing digital: joserodriguezmarketing.angelfi re.com/.../
Zgłoś administratorowi
miescowy
+3 # miescowy 2019-05-01 09:41
Narol kojarzył się z bardziej ambitną muzyką niz disco polo z dyskietki
Zgłoś administratorowi
On
+4 # On 2019-05-04 14:15
Szczerze mówiąc to trochę dupa nie program.....
Zgłoś administratorowi
Ja
+4 # Ja 2019-05-04 17:27
Cytuję On:
Szczerze mówiąc to trochę dupa nie program.....

Bardziej niż trochę. Jaka władza,taka kultura.
Zgłoś administratorowi