W sobotę na targowisku w Lubaczowie Giełda Ogrodnicza

Majowa Giełda Ogrodnicza fot. lubaczow.pl
Majowa Giełda Ogrodnicza fot. lubaczow.pl

Majowa Giełda Ogrodnicza fot. lubaczow.pl

W sobotę, 27 kwietnia na Targowisku Miejskim „Mój Rynek” przy ul. Handlowej ruszy Lubaczowska Wiosenna Giełda Ogrodnicza. Będzie można kupić wszystko, co potrzebne w ogrodzie.

Po zimie warto zadbać o swoją posesję. Wiosna to doskonały czas na sadzenie, rozmnażanie, przesadzanie roślin w naszych ogrodach, na balkonach i w domowych doniczkach. Giełda Ogrodnicza będzie doskonałą okazją do zdobycia poszukiwanej sadzonki, uzyskania informacji dotyczących projektowania i urządzania ogrodów, pielęgnacji roślin, a ponadto będzie interesującym sposobem na spędzenie wolnego czasu. – zachęca Urząd Miejski w Lubaczowie

Targi cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród wystawców prezentujących swoje produkty i usługi.

Urząd Miasta zapraszamy do współpracy firmy, gospodarstwa i instytucje branży ogrodniczej, które chcą zaprezentować się szerszemu gronu odbiorców. Osoby zainteresowane bezpłatnym udziałem w Giełdzie Ogrodniczej mogą zarezerwować stół, kontaktując się z Biurem Promocji i Informacji naszego Urzędu (tel. 16 632 80 10, wew. 44). Rezerwacja nie jest obowiązkowa, warto jednak zapewnić sobie miejsce ekspozycyjne.

Organizację Giełdy Ogrodniczej wspiera Spółdzielnia Miejska „Samopomoc Chłopska”.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: