Taneczna Majówka Charytatywna w Horyńcu-Zdroju dla Łukasza Czarnego


3 maja w Amfiteatrze w Horynću-Zdroju odbędzie się Taneczna Majówka Charytatywna podczas której będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie Łukasza Czarnego. Zagra aż 5 zespołów: Discoboys, Miglanc, Pozytywni Albo Wcale, Menelaos oraz Coco Jumbo.

Impreza organizowana przez Gminę Horyniec-Zdrój, Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu-Zdroju oraz Stowarzyszenie Przystanek Horyniec ma charakter charytatywny. Podczas akcji prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na leczenie Łukasza Czarnego, który po wypadku samochodowym jest sparaliżowany od pasa w dół i wymaga stałej rehabilitacji.

Zagrają: Discoboys, Miglanc, Pozytywni Albo Wcale, Menelaos oraz Coco Jumbo

W programie jest również strefa dla dzieci. Panie z lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich prowadzić będą sprzedaż swoich wypieków jak i dań. W przerwach między zespołami będą również licytacje. Całość pieniędzy zostanie przekazana do puszek.

Do tej pory na portalu zrzutka.pl oraz na konto stowarzyszenia udało się już zebrać prawie 11tyś zł i Łukasz już zaczął korzystać z tych pieniędzy, ma opłacanego rehabilitanta oraz dostał elektryczny wózek inwalidzki którym może poruszać się w terenie. – informuje Krystian Kłysewicz z Stowarzyszenia Rozwoju Promocji i Aktywności Przystanek Horyniec

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: