Cieszanów reaguje na świat. Panie z „Niezapominajek” na YouTubie


Na YouTubie powstał właśnie kanał „Nad Brusienką”. W pierwszych odcinkach internetowej serii słynne Niezapominajki komentują polską muzykę rockową, a dokładniej gwiazdy tegorocznej edycji Cieszanów Rock Festiwalu.

W ciągu zaledwie kilku dni zwiastun serii poświęcony muzyce zespołu Łydka Grubasa obejrzało ponad 12 tysięcy osób. Pełnym humoru filmem zainteresowali się muzycy popularnej wśród młodzieży grupy i zaproponowali Niezapominajkom wspólny występ podczas tegorocznej edycji CRF.

Grupa śpiewacza Niezapominajki, która zasłynęła w całej Europie coverem piosenki Satisfaction grupy The Rolling Stones już zaczęły przygotowywać się do wspólnego występu z zespołem Łydka Grubasa w piosence Rapapara.

Wraz z rozpoczęciem przez CRF sprzedaży karnetów, w poniedziałek kolejny film z udziałem seniorek z Cieszanowa ujrzał światło dzienne. Tym razem seniorki postanowiły powiedzieć swoim fanom co sądzą o twórczości Luxtorpedy, Dezertera, Końca Świata i Deriglasoff czyli gwiazd tegorocznego Cieszanów Rock Festiwalu.

 Serial z Niezapominajkami odwołuje się do bardzo popularnej na zachodzie serii filmów Elders react to... (seniorzy reagują na..).

Czym jeszcze zaskoczą nas seniorki z Cieszanowa?

Właśnie z Kasią Chodoń pracujemy nad nasza pierwszą płytą "Wesele z Niezapominajkami". Jeśli wszystko dobrze pójdzie jej premierę planujemy podczas CRF - opowiada liderka grupy Maria Kida

Dziś pierwsze dwa filmy z Niezapominajkami opublikowane zostały na kanale na YouTubie: https://youtu.be/ZrKQ-CplPhM.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: