ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Kto ma wystąpić na Dniach Lubaczowa? Młodzi radni pytają [ANKIETA]

fot. archiwum zlubaczowa.pl
fot. archiwum zlubaczowa.pl

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Młodzieżowa Rada Miasta zwraca się do młodych z Lubaczowa oraz powiatu lubaczowskiego o wzięcie udziału w ankiecie, której celem jest wskazanie jaki artysta ma zagrać dla młodzieży na Dniach Lubaczowa 2019.

Jak zaznaczają młodzi radni ankieta jest pomocnicza i można oddać tylko jeden głos. Do wyboru mamy:  Jan - rapowanie, Białas, Siles, Zeamsone, Guzior, White, Kartky, Malik Montana, Solar, Blacha.

Aby przejść do głosowania, kliknij tutaj.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

zenio198
-4 # zenio198 2019-03-05 21:45
moje marzenie to alter bridge albo Mark Tremonti
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Marek
-4 # Marek 2019-03-05 23:07
i tak zorganizowali duzy wybór
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
pol
-2 # pol 2019-03-05 21:46
A gdzie reszta innych zespołów???? Takich jak cleo, boys, akcent i inne!!???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Daniel-
+4 # Daniel- 2019-03-05 22:08
ich nie będzie nigdy bo biorą dużą sume za występ :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xd
-2 # xd 2019-03-05 21:48
trvium
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Iza
+4 # Iza 2019-03-05 22:06
hahahahaha nic nie znam, i chyba nie chciałabym usłyszeć ... .
jak zwykle lubaczów błyszczy ... .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Daniel-
-8 # Daniel- 2019-03-05 22:06
ja chce disco polo i jakiś raper tylko nie rock bo ile można w kółko to samo lepiej ludzie się będą bawić przy disco w polu :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krypto
+4 # Krypto 2019-03-09 22:43
Cytuję Daniel-:
ja chce disco polo i jakiś raper tylko nie rock bo ile można w kółko to samo lepiej ludzie się będą bawić przy disco w polu :)

A ja od disco polo wolę muzykę:P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Monika
-9 # Monika 2019-03-05 22:13
Agnieszka Chylińska!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Porazka
+26 # Porazka 2019-03-05 22:16
Moim skromnym zdaniem skoro miasta nie stać na jakiś normalny zespół to najlepiej nie robić nic.
Wracając pamięcią do swoim młodzieńczych lat to ciesze się ze miałam przyjemność być na koncercie iry, dżemu blue Cafe i innych występujących na stadionie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Porazka
+17 # Porazka 2019-03-05 22:18
Bo nigdy więcej w tym mieście nic lepszego nie będzie . Brud smród i ubóstwo. Tyle w temacie.

Aa i ta młodzieżowa rada miasta .. ahh. Dobrze ze patrzcie tylko na swoich rówieśników od 12 do 16 lat. :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
porazka
-1 # porazka 2019-03-05 23:05
Młodzieżowa Rada Miasta po to własnie jest.... zeby zauwazac potrzeby młodziezy.... stąd to "mlodziezowa"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krypto
0 # Krypto 2019-03-09 22:44
Moje potrzeby są zgoła odmienne a też do młodzieży się jeszcze zaliczam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Arnold
+3 # Arnold 2019-03-10 06:15
Cytuję Porazka:
Bo nigdy więcej w tym mieście nic lepszego nie będzie . Brud smród i ubóstwo. Tyle w temacie.

Aa i ta młodzieżowa rada miasta .. ahh. Dobrze ze patrzcie tylko na swoich rówieśników od 12 do 16 lat. :)

Nie podoba się tu? To wypad! Nikt płakać nie będzie. Takich co gardzą swoim miastem to się powinno śmieciarką wywozić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Roza
-10 # Roza 2019-03-06 00:25
Dokładnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Niemłody
+7 # Niemłody 2019-03-06 10:16
Ale to jest wybieranie zespołu, który zagra dla młodzieży. Jakiś "normalny" zespół dla wszystkich też będzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Małach
-6 # Małach 2019-03-05 22:16
Ja bym stawiał na Malika Montane lub Sariusa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Barbara
-12 # Barbara 2019-03-05 22:17
Chylińska, Górniak, Farna, Bednarek, Lemon,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
On
0 # On 2019-03-05 23:13
Boys
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Janusz nosacz
-2 # Janusz nosacz 2019-03-05 23:35
Bo je hciał zepytać czy morzna do tey listy dożucić popka albo lejdy gage
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
dd
-6 # dd 2019-03-06 04:53
Bolek i Lolek moglby wystapic...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ja
-7 # ja 2019-03-06 07:45
brak organizatora
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
XD
+8 # XD 2019-03-06 08:44
MRM pyta o gwiazdę dla młodzieży, gwiazda dla wszystkich BĘDZIE JESZCZE OGŁOSZONA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec
0 # Mieszkaniec 2019-03-06 10:59
Co z tego ze ogłoszona jak władza wybierze kogoś, kogo oni chcą i nie będą się pytać o zdanie. A właściwie kogos kto jest najtańszy ... .
I znów będziemy stać na rynku i słuchać Michała szpaka albo Loske ... .
Koncerty na stadionie to były czasy i zespoły a teraz ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Niemłody
-1 # Niemłody 2019-03-06 13:39
Gwiazda Sławomira podobno przygasa, może nie będzie za drogi ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Adam B.
+7 # Adam B. 2019-03-08 06:17
Cytuję Niemłody:
Gwiazda Sławomira podobno przygasa, może nie będzie za drogi ;)

Nadaje się żeby krowom w oborze zaśpiewać!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ok
+8 # ok 2019-03-06 09:45
Proponuje ZESPÓŁ ,, METALLICA" TO TAKA FORMACJA Z USA. HA HA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Rocker
-3 # Rocker 2019-03-06 15:12
Metallica się skończyła na Kill'em All ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jc
-4 # Jc 2019-03-06 16:11
CZTERY PORY ROKU!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jsz
+4 # Jsz 2019-03-06 21:19
Mam nadzieję, że to nie jest głosowanie na głównego wykonawcę w trakcie dni Lubaczowa, bo generalnie wybór słaby i nieduży.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Adam B.
0 # Adam B. 2019-03-08 06:18
Cytuję Jsz:
Mam nadzieję, że to nie jest głosowanie na głównego wykonawcę w trakcie dni Lubaczowa, bo generalnie wybór słaby i nieduży.

Dokładnie, to koncert dla młodzieży, a nie główny wykonawca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
poli
-3 # poli 2019-03-06 21:39
jakieś nieporozumienie , najniższa półka p.burmistrzu, wstyd .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ben
+4 # Ben 2019-03-07 09:50
A co ma Burmistrz do tego? Ogarnij się. Młodzi wybierają dla siebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
klo
-5 # klo 2019-03-06 21:41
i dalej na patelni garstka ludzi, bo p.burmistrz oszczędza na zespolach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kllio
+6 # kllio 2019-03-06 21:42
zespoły ze stodoły....he he
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
katalina
-1 # katalina 2019-03-07 15:40
Natalia Szreder,Piękni i młodzi,Boys,Pau lla,Zenek Martyniuk,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
-2 # Ama 2019-03-07 20:22
Jednak decyduje dyrektor MDK i Burmistrz, młodym się tylko wydaje, że od nich coś zależy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Adam B.
-1 # Adam B. 2019-03-08 06:19
Cytuję Ama:
Jednak decyduje dyrektor MDK i Burmistrz, młodym się tylko wydaje, że od nich coś zależy

To tobie się wydaje :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
student
+5 # student 2019-03-08 12:20
nie wiem o co ta spina :) to jest propozycja młodzieży zazwyczaj są 3 "gwiazdy" na dniach lubaczowa MRM daje wybór młodzieży w wieku pewnie 12- 26 lat(to jest młodzież!) :) mam 23 i bez problemu znalazłem artystę którego mogę za darmo obejrzeć na lubaczowskim rynku *zeus, żabson widziałem mase młodzieży na rynku :) w rzeszowie czy w jakimś innym mieście żeby ich zobaczyć bym musiał wydać 40/60 zł za bilet, a to tylko propozycja super, że daje nam wybór może by tak miasto dało wybór ich gwiazd :D
jak chcecie zatrzymać młodzież osoba w średnim wieku nie dając im wyboru swojego zespołu i hejtując ich DARMOWĄ! prace bo ciężko jest coś takiego ogarnąć od 3 lat młodzież w końcu decyduje BRAWO!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ahtung
0 # ahtung 2019-03-08 12:22
kiedy będą wyniki?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Aga
-1 # Aga 2019-03-08 21:12
Młodzi radni proponują zespoły dla Lubaczowskiej młodzieży czy dla wszystkich mieszkańców?
Bo przedstawione propozycje dają dużo do myślenia ( życzenia).
To raczej zespoły nie dla Lubaczowian....
A mieszkańcy Lubaczowa to nie tylko młodzież...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Adam B.
+2 # Adam B. 2019-03-09 06:27
Cytuję Aga:
Młodzi radni proponują zespoły dla Lubaczowskiej młodzieży czy dla wszystkich mieszkańców?
Bo przedstawione propozycje dają dużo do myślenia ( życzenia).
To raczej zespoły nie dla Lubaczowian....
A mieszkańcy Lubaczowa to nie tylko młodzież...

Umiesz czytać? To przeczytaj powyżej post @studenta i wszystko jasne. To ma być gwiazda dla młodzieży, w ich dniu, a nie jedyny wykonawca na Dniach Lubaczowa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Qwerty
0 # Qwerty 2019-03-09 08:59
A może by tak Andrzej Cierniewski?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gal anonim
+1 # Gal anonim 2019-03-09 17:15
A może by tak stary dobry bełkot szewca ktoś wskrzesił xd zawsze to dobre lokalne granie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Donia