Gosia Andrzejewicz wystąpi w Łukawcu

fot. wikipedia.org
fot. wikipedia.org

fot. wikipedia.org

W niedzielę 20 stycznia w kościele pw. NMP Królowej Polski w Łukawcu odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Gosi Andrzejewicz. Początek o godz. 12:00.

Gosia Andrzejewicz to polska piosenkarka wykonująca muzykę pop i dance. Ma na koncie dwie złote płyty. Od debiutu w 2004 wydała pięć albumów studyjnych i wylansowała przeboje, takie jak: „Pozwól żyć”, „Słowa”, „Trochę ciepła” i „Otwórz oczy”.

Pierwsze utwory zaczęła pisać w latach licealnych, w tamtym okresie śpiewała też w jazzowo-popowym zespole założonym przez studentów Akademii Muzycznej w Katowicach. W 2014 roku wydała album „Gosia Andrzejewicz”, na którym znalazły się takie utwory jak: „„Nieśmiały chłopak” i „Wielbicielka”. Od tego czasu ma na koncie pięć albumów: „Gosia Andrzejewicz”, Gosia Andrzejewicz Plus”, Lustro”, „Wojowniczka” i „Film”. W 2007 roku zdobyła tytuł Radiowego Debiutu Roku w plebiscycie Eska Music Award. W tym samym roku odebrała także tytuł Wokalistki Roku w Superjedynkach.

Pojawiła się na składance „Zimno? Przytul mnie!”, firmowanej przez Radio Eska. Na płytę trafiły trzy jej piosenki, w tym kolejny hit – „Magia świąt”.

Źródło: wielkieoczy.info.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: