Gosia Andrzejewicz, Discoboys i Miglanc na koncercie charytatywnym w Oleszycach


20 stycznia na hali widowiskowo-sportowej w Oleszycach odbędzie się koncert charytatywny dla - Mateusza i Bogdana. Wystąpią: Gosia Andrzejewicz, Discoboys, Niezapominajki, Luiza Ganczarska, Miglanc oraz Nokaut.

Więcej informacji na plakacie:

Bogdan Kuźmik to 22-letni mieszkaniec Starego Sioła. W wyniku wypadku doznał uszkodzenia kręgosłupa. Do dramatu, w wyniku którego Bogdan musi dziś się poruszać na wózku inwalidzkim doszło w wakacje. 22-latek wybrał się ze znajomymi nad jezioro. Skakali do wody na główkę. Niestety dla Bogdana skok okazał się dramatyczny. Jest szansa, że 22-letni mieszkaniec Starego Sioło będzie mógł ponownie stanąć na nogi. Niestety, rehabilitacja jest niezwykle droga. Potrzeba 270 tys. złotych.

Mateusz Zając ma 26 lat i pochodzi z Oleszyc. Pod koniec sierpnia Mateusz miał wypadek motocyklowy, w wyniku którego doznał ciężkiego wielonarządowego urazu, został sparaliżowany od pasa w dół. Nie może chodzić, nie może siedzieć. Szansą na powrót do zdrowia jest rehabilitacja, która niestety jest bardzo kosztowna.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: