ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

III Mikołajkowy Turniej Scrabble - ostatnia szansa na zapisy

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Tylko do 10 grudnia można zgłaszać się na III Mikołajkowy Turniej Scrabble organizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji. Do wygrania jest Puchar Starosty Lubaczowskiego oraz 300 zł.

Scrabble to gra słowna, która polega na układaniu na planszy powiązanych ze sobą słów przy użyciu płytek z literami o różnej wartości - przypomina to budowanie krzyżówki. Celem gry jest uzyskanie jak najwyższego wyniku. Każdy gracz stara się uzyskać jak najwięcej punktów układając słowa w taki sposób, by wykorzystać wartość liter i premiowane pola na planszy.

Zwycięzca turnieju otrzyma Puchar Starosty Powiatu Lubaczowskiego oraz 300 zł. Za drugie miejsce przewidywana jest nagroda w wysokości 200 zł, a trzeciego 100 złotych.

Turniej odbędzie się 12 grudnia o godz. 16:00 na lubaczowskim Rynku Club Cafe. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie 697 723 085 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.