W piątek dyskoteka, w niedzielę charytatywna zbiórka. Przyjdź i pomóż Bogdanowi i Mateuszowi


W najbliższy piątek (23.10) w hotelu „w Starym Kinie” w Oleszycach odbędzie się dyskoteka Andrzejkowa. Natomiast w niedzielę do Oleszyc zawita Tygrysek z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie. Wszystkie zebrane pieniądze podczas zostaną przeznaczone na rehabilitację Mateusza Zając i Bogdana Kuźmika.

Bogdan Kuźmik to 22-letni mieszkaniec Starego Sioła. W wyniku wypadku doznał uszkodzenia kręgosłupa. Do dramatu, w wyniku którego Bogdan musi dziś się poruszać na wózku inwalidzkim doszło w wakacje. 22-latek wybrał się ze znajomymi nad jezioro. Skakali do wody na główkę. Niestety dla Bogdana skok okazał się dramatyczny. Jest szansa, że 22-letni mieszkaniec Starego Sioło będzie mógł ponownie stanąć na nogi. Niestety, rehabilitacja jest niezwykle droga. Potrzeba 270 tys. złotych.

Mateusz Zając ma 26 lat i pochodzi z Oleszyc. Pod koniec sierpnia Mateusz miał wypadek motocyklowy, w wyniku którego doznał ciężkiego wielonarządowego urazu, został sparaliżowany od pasa w dół. Nie może chodzić, nie może siedzieć. Szansą na powrót do zdrowia jest rehabilitacja, która niestety jest bardzo kosztowna.

Mieszkańcy powiatu lubaczowskiego wielokrotnie już pokazali, że potrafią pomagać, dlatego zapraszamy w weekend do Oleszyc.  Szczegóły imprez na plakatach:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: