ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

W piątek dyskoteka, w niedzielę charytatywna zbiórka. Przyjdź i pomóż Bogdanowi i Mateuszowi


W najbliższy piątek (23.10) w hotelu „w Starym Kinie” w Oleszycach odbędzie się dyskoteka Andrzejkowa. Natomiast w niedzielę do Oleszyc zawita Tygrysek z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie. Wszystkie zebrane pieniądze podczas zostaną przeznaczone na rehabilitację Mateusza Zając i Bogdana Kuźmika.

Bogdan Kuźmik to 22-letni mieszkaniec Starego Sioła. W wyniku wypadku doznał uszkodzenia kręgosłupa. Do dramatu, w wyniku którego Bogdan musi dziś się poruszać na wózku inwalidzkim doszło w wakacje. 22-latek wybrał się ze znajomymi nad jezioro. Skakali do wody na główkę. Niestety dla Bogdana skok okazał się dramatyczny. Jest szansa, że 22-letni mieszkaniec Starego Sioło będzie mógł ponownie stanąć na nogi. Niestety, rehabilitacja jest niezwykle droga. Potrzeba 270 tys. złotych.

Mateusz Zając ma 26 lat i pochodzi z Oleszyc. Pod koniec sierpnia Mateusz miał wypadek motocyklowy, w wyniku którego doznał ciężkiego wielonarządowego urazu, został sparaliżowany od pasa w dół. Nie może chodzić, nie może siedzieć. Szansą na powrót do zdrowia jest rehabilitacja, która niestety jest bardzo kosztowna.

Mieszkańcy powiatu lubaczowskiego wielokrotnie już pokazali, że potrafią pomagać, dlatego zapraszamy w weekend do Oleszyc.  Szczegóły imprez na plakatach:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.