ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

W najbliższą niedzielę dożynki w Tymcach, Oleszycach i Nowym Bruśnie


W pierwszą niedzielę września (02.09) aż w trzech gminach odbędą się Parafialne Święta Plonów. Możemy wybrać się do gmin: Oleszyce, Lubaczów oraz Horyniec-Zdrój.

Więcej informacji na plakatach:

http://zlubaczowa.pl/images/dozynkitymce.jpg

http://zlubaczowa.pl/images/dozynki-oleszyce.jpg

http://zlubaczowa.pl/images/dozynki_horyniec_a3.jpg

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

ddd
-13 # ddd 2018-08-31 12:35
Pijaki spod.elektrowni wyjazd ...smiecic i srac mozecie pod swoim domem a nie tam...ten wystrzyzony ze sklepu codziennie wali z tel.w reku..nie masz domu, przyjaciol zasrancu????och laptus taki w sklepie pracuje ludzmi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Eva
+16 # Eva 2018-09-01 08:07
Mam pełen szacunek dla pracy rolników ale przerażające jest dla mnie świętowanie i ta głupota i pazerność niektórych włodarzy związana z tymi dożynkami.Scena riusz jest taki sam co roku ,ludzie na piedestale bawią się co tydzień od maja do końca października ,specjalny namiot dla radnych ,starostów a ty biedny rolniku jak chcesz świętować to sobie kup piwo i utop swój smutek w alkoholu .Te wydęte brzuchy z biedy się nie wzięły a właśnie z co tygodniowej darmochy .Powiat lubaczowski najbiedniejszy w Polsce,miejscow ości zadłużone ale nasze władze postępują w myśl zasady "Niech chamy wiedzą jak szlachta się bawi" ludzie mam prośbę aby przy tych wyborach pogonić tych co bawili się 4 lata zmieńcie tę całą Świtę co nic nie robią.A dożynki na tym terenie to po winne być jedne jak by je nie nazwał a nie co tydzień .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
spieprzaj babo
-4 # spieprzaj babo 2018-09-01 09:50
zapytaj mieszkańców np Tymców co sadzą o dożynkach, a później pierdziel głupoty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
olo
+6 # olo 2018-09-01 21:41
a co sądzą? dalej tumaneria przyjedzie się najeśc i nachlać!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Eva zgadzam się
-3 # Eva zgadzam się 2018-09-02 09:43
Cytuję Eva:
Mam pełen szacunek dla pracy rolników ale przerażające jest dla mnie świętowanie i ta głupota i pazerność niektórych włodarzy związana z tymi dożynkami.Scenariusz jest taki sam co roku ,ludzie na piedestale bawią się co tydzień od maja do końca października ,specjalny namiot dla radnych ,starostów a ty biedny rolniku jak chcesz świętować to sobie kup piwo i utop swój smutek w alkoholu .Te wydęte brzuchy z biedy się nie wzięły a właśnie z co tygodniowej darmochy .Powiat lubaczowski najbiedniejszy w Polsce,miejscowości zadłużone ale nasze władze postępują w myśl zasady "Niech chamy wiedzą jak szlachta się bawi" ludzie mam prośbę aby przy tych wyborach pogonić tych co bawili się 4 lata zmieńcie tę całą Świtę co nic nie robią.A dożynki na tym terenie to po winne być jedne jak by je nie nazwał a nie co tydzień .


www.biblijni.pl/Mt,23,1-12
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Obywatel
-8 # Obywatel 2018-09-01 19:59
Dożynki- jedyny wyjazd niektórych wozów OSP.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
OSP
+8 # OSP 2018-09-01 23:28
to chyba dobrze że nie ma pożarów. Bez sensu komentarz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Obywatel
-10 # Obywatel 2018-09-02 00:13
Cytuję OSP:
to chyba dobrze że nie ma pożarów. Bez sensu komentarz.

Statystyki wyjazdów OSP np.Zaluze,Lisie Jamy itd. sa powalajace.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Obywatel
-2 # Obywatel 2018-09-02 00:15
Nie wspomnę o Panach w mundurach pod wpływem alkoholu- super.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Aaa
+14 # Aaa 2018-09-01 21:06
Zobaczcie plakaty dożynkowe. Na jednym zboże, krzyż, na drugim chleb i wieniec dożynkowy a Oleszyce mają krowę z głupią miną.
Kto to wymyślił?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Tomasz lis
+6 # Tomasz lis 2018-09-02 13:34
Cytuję Aaa:
Zobaczcie plakaty dożynkowe. Na jednym zboże, krzyż, na drugim chleb i wieniec dożynkowy a Oleszyce mają krowę z głupią miną.
Kto to wymyślił?

A w czym ci krasula zawiniła?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ha
-2 # ha 2018-09-02 07:28
a w polu nic nie rosnie tylko sama trawa a tu dozynki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
UWAAAGAAAA
+1 # UWAAAGAAAA 2018-09-02 22:31
diabełek z oleszyc szukał ofiary wieczorem na stadionie uwaaagaaa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Na przekór
-3 # Na przekór 2018-09-03 08:55
Ciulom w Tymcach tłumy ludzi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Ela
0 # Ela 2018-09-06 09:38
I oczywiście w gminie Cieszanów Stary dzików Lubaczow dożynki co roku są w innej miejscowości A wieśniaki z oleszyc robia tylko w oleszycach... bo tam jest najwiecej rolnikow!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować