ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Już w najbliższy poniedziałek rozpoczyna się Festiwal Arts of Narol


W dniach 13-15 sierpnia, w Narolu odbędzie się Festiwal Arts of Narol. Wydarzenie działające po raz pierwszy pod taką nazwą, to koncerty, recitale, wystawa zdjęć oraz różnego rodzaju warsztaty wokalne oraz instrumentalne . Gwiazdą festiwalu będzie  Krzesimir Dębski, Adam Palma, zespół Heaven Up, Krzysztof Polnik i Marcin Materniak

Festiwal Arts of Narol jest kontynuacją Festiwalu Narol Arte,  który od 2008 roku przyciągał tłumy do kulturalnej stolicy Roztocza.

13 sierpnia (poniedziałek) w Centrum Koncertowo Wystawienniczym odbędzie się mini recital akordeonowy młodego talentu Krzysztofa Polnika – 16 letniego akordeonisty, ucznia klasy 4 ogólnokształcącej szkoły muzycznej II stopnia w Przemyślu.  Jest on laureatem i zwycięzcą międzynarodowych oraz ogólnopolskich konkursów i przesłuchań.

14 sierpnia (wtorek)  odbędzie się się koncert niezwykłego duetu Krzesimira Dębskiego i  Adama Palmy. Muzycy  spotkali się w ubiegłym roku podczas zaduszek jazzowych w Chicago i po wspólnym występie podjęli decyzje o dalszej współpracy. Talenty improwizatorskie pozwalają im przemieszczać się im po wszystkich stylach i gatunkach muzycznych. Panowie oprócz solowych występów , zagrają w duecie kompozycję między innymi: Astora Piazzolli, Steve Wondera i kompozycje własne.

W programie przewidziane są elementy edukacyjne, w postaci warsztatów wokalnych muzyki gospel, warsztatów gry na gitarze i fortepianie. Prowadzone będą przez profesjonalną kadrę muzyków dyrygentów i artystów, będą to członkowie zespołu Heaven UP. Natomiast warsztaty gry na gitarze poprowadzi Adam Palma, na fortepianie Krzesimir Dębski. Festiwal skierowany jest dla wszystkich sympatyków muzyki gospel, muzyki awangardowej którą zaprezentują artyści.

15 sierpnia (środa) to dzień ostatni festiwalu Arts Of Narol, organizatorzy zapraszają na rynek wokół ratusza gdzie o godzinie 20 odbędzie się koncert zespołu Heaven UP.

Głównym celem programu jest szeroko pojęta promocja Województwa Podkarpackiego, które jest Oficjalnym Partnerem Arts of Narol.

Szczegóły na plakacie;


                              

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.