ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

W Horyńcu-Zdroju rozpoczął się Art Festiwal [PROGRAM]


W Horyńcu-Zdroju rozpoczyna się sobotę (7.07) Horyniec-Zdrój Art Festiwal. Druga edycja tego wydarzenia artystycznego, zaplanowanego na prawie dwa miesiące, obfituje w spektakle, projekcje filmowe, wystawy i spotkania z pisarzami. Za nami pierwsze dwa dni, których bohaterami byli Eustachy Rylski i Alina Mleczko.

Program blisko dwumiesięcznego wydarzenia jest wyjątkowo bogaty – odbędą się liczne ekranizacje, koncerty, spektakle, wernisaże, promocje książek, projekcje filmów, spotkania, a nawet dyskoteka. W miejscowości pojawi się wiele znanych z dużego ekranu osób. Zobaczyć się będzie można m.in. z Agatą Młynarską, Arturem Barcisiem, Agatą Dębicką, Markiem Koterskim, Pawłem Królikowskim, Szymonem Majewskim, Katarzyną Nosowską czy Adamem Zagajewskim.

Artystyczny Zdrój został zainagurowany w sobotę 7 lipca i potrwa do 25 sierpnia. Szczegóły znajdziecie na stronie artystycznyzdroj.pl, a bieżące relacje i zapowiedzi na profilu facebook.com/artystycznyzdroj.

http://zlubaczowa.pl/images/art-festiwal-program.jpg

Źródło: Radio Rzeszów, ziemialubaczowska.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.