ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Motocykliści w sobotę opanują Lubaczów

fot. archiwum zlubaczowa.pl
fot. archiwum zlubaczowa.pl

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Już po raz siódmy w Lubaczowie, w ramach ogólnopolskiej inicjatywy odbędzie się akcja „MotoSerce 2018” podczas której odbędzie się zbiórka krwi.  Będą też konkursy dla motocyklistów, atrakcje dla dzieci, pokazy ratownictwa i koncerty. Impreza rozpocznie się w sobotę (09.06) o godzinie 11:00.

Więcej informacji na plakacie:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

er
+1 # er 2018-06-07 07:56
Ktora To w koncu raz moto serce??tu piszecie 7 na elub...po raz 10 ciezko doliczyc sie dokladnie??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
arek
0 # arek 2018-06-07 09:03
przecież nawet na plakacie jest informacja, że to dziesiąta edycja. jak zawsze tutaj piszą bzdury :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Endrju
+5 # Endrju 2018-06-07 12:08
Naucz się czytać ze zrozumieniem. W Lubaczowie MotoSerce odbywa się od 2012 roku. Możesz sobie na palcach ręki policzyć, która edycja odbędzie się w tym roku. A bzdury to co najwyżej Ty możesz pisać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Motocyklista
+1 # Motocyklista 2018-06-07 13:41
Cytuję arek:
przecież nawet na plakacie jest informacja, że to dziesiąta edycja. jak zawsze tutaj piszą bzdury :)
Z tego co wiem to na plakacie jest 10 edycja ogólna Motoserca w Lubaczowie jest Ona po raz 7 raz wiec jest wszystko dobrze :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Krul
+4 # Krul 2018-06-07 09:04
A czy to takie ważne? Na plakacie masz napisane ze X(czyli 10) edycja. Zwykła literówka autora... zdarza się ;-) pohamuj nerwy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
arek
-3 # arek 2018-06-07 09:08
nikt się nie denerwuj :) ale coś jest nie tak, jak ktoś nie potrafi przepisać informacji z plakatu :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Fakt
-1 # Fakt 2018-06-07 10:23
Słowo "siódmy" nazywasz literówką? :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Denis
+7 # Denis 2018-06-07 11:44
X edycja ogólnopolska
VII edycja w Lubaczowie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
błąd
-3 # błąd 2018-06-07 14:35
dziesiąta edycja i dziewiąty czerwiec ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować