ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Centrum Kopernika w Zespole Szkół w Lubaczowie


W dniach 13-14 maja 2018 w hali sportowej Zespołu Szkół im. gen. J. Kustronia w Lubaczowie odbędą się Pokazy Naukowe pt. „UMYSŁ PRZYŁAPANY” oraz „CIŚNIENIE”, które będą prowadzone przez animato z CENTRUM NAUKI KOPERNIK z Warszawy.

Stowarzyszenie Rozwoju Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie oraz Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie zaprasza mieszkańców naszego powiatu na RODZINNE SPOTKANIE Z NAUKĄ  w ramach realizowanego projektu „Z Kopernikiem do zrozumienia Świata” sfinansowanego ze środków Fundacji PZU.

Eksperymenty wywołują salwy śmiechu, zaskakują i wzbudzają ciekawość wśród osób w każdym wieku. Eksponaty są interaktywne tzn. ze trzeba wszystkiego spróbować samodzielnie: dotknąć, sprawdzić, przetestować. Zwiedzający doświadczy, jak działają jego własne zmysły i mózg. Niejeden wynik eksperymentu może wprowadzić w zdumienie. Gwarantujemy niezapomniane wrażania i miło spędzony czas.  - zaprasza Anna Śliwa z Stowarzyszenia Rozwoju Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie

Ideą projektu jest kontakt z interaktywnymi eksponatami naukowymi, które umożliwiają poznanie i zgłębienie zjawisk zachodzących w naszym bezpośrednim otoczeniu oraz wyrównanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży w stosunku do dużych aglomeracji miejskich.

Harmonogram Pokazów Naukowych:
- 13.05.2018 r. (niedziela)  godz. 13.00 do 19:00
- 14.05.2018 r. (poniedziałek) godz. 8:00 do 14:00

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.