„Wyrwani z niewoli” przyciągnęli tłumy młodzieży [ZDJĘCIA]

fot. zs-lubaczow.com
fot. zs-lubaczow.com

fot. zs-lubaczow.com

W ramach tegorocznych Walentynek  i projektu „W kręgu rozważań o miłości…” – 15 lutego uczniowie Zespołu Szkół w Lubaczowie gościli zespół  „WYRWANI Z NIEWOLI”.

Liderzy zespołu: Jacek Zajkowski „Heres” i Piotr Zalewski podczas spotkania ze społecznością Zespołu Szkół im. gen. J. Kustronia mówili młodym ludziom o trwałych wartościach, wynikających z „Dekalogu”. Do tej pory odwiedzili kilkaset miejsc, a swoją działalność mogą poprzeć pozytywnymi opiniami dyrektorów, pedagogów, psychologów oraz rodziców dzieci, zadowolonych z przemian ich podopiecznych.

Niezwykłość czwartkowego koncertu polegała na tym, że oprócz muzyki uczniowie mieli możliwość usłyszenia bardzo ciekawych świadectw członków zespołu. Obaj byli niezwykle otwarci na nowych ludzi i z zaskakującą łatwością mówili o tym, co przeżyli… Liderzy grupy swoim poczuciem humoru zarazili społeczność szkolną. Nie zabrakło tańca, śpiewu, śmiechu, ale także miały miejsce momenty, gdy cała sala siedziała w skupieniu słuchając wspomnień Jacka i Piotra.

Wierzę, że uczestnicy koncertu wyciągną wiele wniosków dla siebie. Po tym spotkaniu dotarło do mnie, że wszyscy pragniemy miłości w swoim życiu. W każdym z nas jest piękno! Liderzy zespołu poprzez swoją postawę i głoszone treści dają przykład, a nie wykład – a to jest najważniejsze, aby dotrzeć do młodzieży. Cieszymy się, że mogliśmy gościć grupę „Wyrwani z niewoli”. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie nam dane spotkać się z liderami zespołu. – pisze uczennica na stronie ZSw Lubaczowie Patrycja Hass

Zdjęcia: Zespół Szkół w Lubaczowie

DSC02058.JPGDSC02122.JPGDSC02128.JPGDSC02147.JPGDSC02161.JPGDSC02180.JPGDSC02206.JPGDSC02346.JPGDSC02435.JPGDSC02458.JPGDSC02531.JPGDSC02600.JPG

Źródło: ZS w Lubaczowie

 


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Secured & Audited by: Security Audit Systems

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: