ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Folkowisko coraz bliżej. Wiemy kto wystąpi

Folkowisko 2016 fot. Michał Szwerc

Ludzie z różnych zakątków świata odliczają już dni do startu wyjątkowego festiwalu w niewielkiej wsi niedaleko Cieszanowa – Gorajcu.  Folkowisko – bo o nim tu mowa, to impreza pełen rajdów, koncertów, warsztatów i gier terenowych.

Czytaj więcej...

Czy The Rolling Stones przyjadą do Cieszanowa?

Gdy Grażyna, Józia, Marysia, Aniela i Janina (średnia wieku 70 lat) dowiedziały się, że do Polski przyjeżdżają ich muzyczni idole z lat młodości - The Rolling Stones postanowiły przygotować dla niech coś wyjątkowego. Nagrały specjalnie  dla nich swoja własną wersję ich największego hitu Satysfaction i nalepiły wielki gar pierogów. Z tymi prezentami wybierają się na początku lipca do Warszawy, żeby zaprosić Rolling Stonesów do Cieszanowa.

Czytaj więcej...

Motocykliści w sobotę opanują Lubaczów

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Już po raz siódmy w Lubaczowie, w ramach ogólnopolskiej inicjatywy odbędzie się akcja „MotoSerce 2018” podczas której odbędzie się zbiórka krwi.  Będą też konkursy dla motocyklistów, atrakcje dla dzieci, pokazy ratownictwa i koncerty. Impreza rozpocznie się w sobotę (09.06) o godzinie 11:00.

Czytaj więcej...

Dni Oleszyc 2018 w tym roku na stadionie. Znamy szczegóły

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Przez ostatnich kilka lat imprezy w ramach Dni Oleszyc odbywały się na placu przy Ratuszu. Tym razem mieszkańcy gminy Oleszyce świętować będą na stadionie sportowym.  Będą koncerty zespołów: Boyfriend, Baflo, gwiazdy wieczoru: Norbiego oraz dyskoteka z DJem.

Czytaj więcej...

Dzień dziecka z lubaczowskimi policjantami [ZDJĘCIA]

W związku z obchodami „Dnia Dziecka”, policjanci wzięli udział w piknikach zorganizowanych z tej okazji. Na dzieci czekało dużo atrakcji. Oprócz pokazów policyjnego sprzętu i radiowozu, dużą niespodzianką dla najmłodszych była zabawa z policyjnym misiem.

Czytaj więcej...

Poznaliśmy kolejnych wykonawców Cieszanów Rock Festiwal

Cała Góra Barwinków Fot. Artur Szymocha.

The Rumjacks, The Toasters, Krzysztof Zalewski, Łydka Grubasa, Cała Góra Barwinków, Brudne Dzieci Sida, Radioslam, P.A.G.E, Marry B kolejnymi zespołami CRF 2018!

Czytaj więcej...

Narol: Zespół De Mono gwiazdą XIX Jarmarku Galicyjskiego "Smaki Roztocza"

fot. demono.pl

Cztery dni będzie trwała impreza pod tytułem "XIX Jarmark Galicyjski w Narolu". Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Jedną z nich będzie koncert zespołu De Mono.

Czytaj więcej...

Już w sobotę Rajd szlakiem Niepodległości po Roztoczu

fot. rajd.powiatlubaczowski.pl

Już w najbliższą sobotę 26. maja o godz. 10:00 pod Pomnika Niepodległości w Lubaczowie wystartuje IV Roztoczański Rowerowy Rajd Niepodległości – Green Velo 2018.

Czytaj więcej...

W niedzielę w Cieszanowie Piknik Historyczno-Militarny

W niedzielę 27 maja na kąpielisku Wędrowiec w Cieszanowie spotkają się miłośnicy historii i militariów. Podczas odbywającej się pod hasłem "Niepodległa w Cieszanowie" imprezy każdy znajdzie coś dla siebie. Będą m.in. pokazy sprzętu wojskowego, żywe lekcje historii, a także atrakcje dla dzieci.

Czytaj więcej...

W powiecie lubaczowskim odbędzie się kolejna edycja "Festiwalu Questingu"

Związek Międzygminny "Ziemia Lubaczowska" organizuje kolejna edycję "Festiwalu Questingu". "Questing" to rodzaj gry polegającej na odkrywaniu turystycznych i historycznych atrakcji w danym regionie.

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.