ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


III Mikołajkowy Turniej Scrabble - ostatnia szansa na zapisy

fot. pixabay.com

Tylko do 10 grudnia można zgłaszać się na III Mikołajkowy Turniej Scrabble organizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji. Do wygrania jest Puchar Starosty Lubaczowskiego oraz 300 zł.

Czytaj więcej...

Ora Regev i Pierre Heuman w poniedziałek w Lubaczowie

fot. archiwum MBP Lubaczów

W poniedziałek do Lubaczowa zawitają Ora Regev z Tel Avivu autorka książki "A rzeka nadal płynie" oraz Pierre Heuman redaktor szwajcarskiego tygodnika „Die Weltwoche”.

Czytaj więcej...

Recytatorzy z Teatru Małych Form nagrodzeni na XXI Ogólnopolskim Turnieju Satyry

fot. MDK Lubaczów

24 listopada (sobota) wyłoniono laureatów XXI Ogólnopolskiego Turnieju Satyry im. Ignacego Krasickiego organizowanego przez Centrum Kulturalne w Przemyślu. Wśród nagrodzonych znaleźli się podopieczni lubaczowskiego Miejskiego Domu Kultury.

Czytaj więcej...

Dachnów – historie niezwykłe!

fot. Nad Brusienką

Pod takim tytułem w niedziele 18 listopada w Wiejskim Domu Kultury w Dachnowie odbyła się prelekcja dotycząca historii wsi. Wydarzenie to doskonale wpisało się w obchody 100 lecia odzyskania niepodległości, i spotkało się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Czytaj więcej...

W piątek dyskoteka, w niedzielę charytatywna zbiórka. Przyjdź i pomóż Bogdanowi i Mateuszowi

W najbliższy piątek (23.10) w hotelu „w Starym Kinie” w Oleszycach odbędzie się dyskoteka Andrzejkowa. Natomiast w niedzielę do Oleszyc zawita Tygrysek z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie. Wszystkie zebrane pieniądze podczas zostaną przeznaczone na rehabilitację Mateusza Zając i Bogdana Kuźmika.

Czytaj więcej...

Wspomnień czar – dancing międzypokoleniowy w Lubaczowie

Zdjęcie ilustracjne fot. flickr.com

23 listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 odbędzie się Dancing międzypokoleniowy w rytmie muzyki z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych i 90-tych. Na międzypokoleniową imprezę taneczną zapraszamy całe rodziny. Wstęp jest wolny.

Czytaj więcej...

Uroczysta Sesja Rady Gminy Lubaczów. Upamiętnili bohaterów [FOTORELACJA]

W czwartek (08.11) w Domu Kultury w Młodowie odbyła się uroczysta sesja Rady Gminy Lubaczów poświęcona gminnym obchodom 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Czytaj więcej...

W niedzielę odsłonięcie Krzyża Niepodległości w Gorajcu

Najbliższy tydzień w całej Polsce wypełniony będzie uroczystościami patriotycznymi związanymi z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Prawie każda miejscowość przygotowuje coś specjalnego na 11 listopada. Jedno z ciekawszych upamiętnień w naszym regionie zaplanowano w Gorajcu.

Czytaj więcej...

W Dachnowie posadzą "Drzewa Wolności"

Rok 1938 z okazji 20 – lecia odzyskania niepodległośc odbyła się akcja sadzenia drzew owocowych - czereśni

W najbliższą sobotę (10.11) w Dachnowie odbędą się uroczyste obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości. W ramach tego święta zostaną zasadzone tzw. "Drzewa Wolności".

Czytaj więcej...

TVP Rzeszów: Aktorska pasja Józefa Waszka z Narola [VIDEO]

Józef Waszek z Narola zna na pamięć większość słynnych literackich monologów - księdza Robaka czy Bernarda z Clervaux. I choć jest już na emeryturze, to wciąż jeździ na ogólnopolskie przeglądy teatralne, by spełniać marzenia, których nie udało mu się zrealizować w młodości. - relacjonuje TVP Rzeszów

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.