ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

"Też zostanę policjantem..." - wizyta dzieci w komendzie [ZDJĘCIA]

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Wczoraj uczniowie ze szkoły podstawowej w Cewkowie odwiedzili lubaczowskich policjantów. Dzieci mogły zobaczyć, jak pracują funkcjonariusze. Poznały elementy policyjnego umundurowania, wyposażenie i środki transportu. Była to również okazja do rozmowy na tematy związane z bezpieczeństwem.

Dzieci z klas 1-3 miały możliwość z bliska poczuć klimat pracy funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie. Zobaczyły, jakim sprzętem dysponuje Policja w codziennej służbie, jakie umundurowanie noszą funkcjonariusze poszczególnych pionów. Dowiedziały się, że są policjanci, którzy w pracy nie noszą munduru.   

Policjanci opowiedzieli dzieciom o pracy poszczególnych wydziałów komendy. Maluchy przyjrzały się również z bliska pracy oficera dyżurnego, zobaczyły jak wyglądają pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Podczas spotkania dzieci zadawały mnóstwo pytań.

Przebiegające w miłej atmosferze spotkanie zostało zakończone prezentacją policyjnego radiowozu, a także psa policyjnego Rudolfa.

303-174993.jpg303-174994.jpg303-174995.jpg303-174996.jpg303-174997.jpg303-174998.jpg303-174999.jpg303-175000.jpg303-175001.jpg

Źródło/zdjęcia: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.