ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Stypendia dla uzdolnionych uczniów z powiatu lubaczowskiego

fot. archiwum Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji
fot. archiwum Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji

fot. archiwum Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji

Przed nami kolejna edycja Programu Stypendialnego organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie.

Celem Programu Stypendialnego jest wspieranie rozwoju uzdolnionych uczniów szkół ponadgimanzjalnych i gimnazjalnych z powiatu lubaczowskiego, promowanie wartości edukacji oraz inicjowanie współpracy środowiska lokalnego w tym zakresie. 

W tym roku Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, który jest głównym sponsorem Programu Stypendialnego, chce przede wszystkim przyznać cztery stypendia dla uczniów o szczególnych zdolnościach matematyczno – ekonomicznych. Jeżeli w danej edycji nie zgłoszą się uczniowie o takich zdolnościach, to środki Banku zostaną przeznaczone dla pozostałych wnioskodawców. Środki na kolejne stypendia pochodzą z wpłat od innych Darczyńców.

- Planujemy wręczyć 9 czeków stypendialnych. Dodatkowo po raz kolejny, planujemy przyznać stypendium dla ucznia uzdolnionego sportowo oraz dla ucznia o zdolnościach artystycznych - informuje Marek Chmiel

Na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.stowarzyszenie.lo-lubaczow.pl znajdują się dokumenty do pobrania: regulamin, wniosek, plan rozwoju i oświadczenie. Dokumenty można składać od 08.10.2018 do 19.10.2018, w godzinach 10.00 – 14.00 w pokoju administracji w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie.

W razie pytań prosimy o kontakt z Panem Markiem Chmielem – tel.515 370 479, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.