ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

To warto studiować: zarządzanie


Myślisz o założeniu dobrze zarządzanej firmy? Planujesz pracę w korporacji? A może po prostu chcesz być w przyszłości dobrym szefem i liderem? Wybierz Zarządzanie we WSIiZ.

- Po kilkuletnim nasyceniu się rynku specjalistami ds. zarządzania,  przedsiębiorstwa ponownie poszukują pracowników z określonymi  kompetencjami i przygotowaniem merytorycznym – wyjaśnia Ewa Podgórska, Kierownik Biura Karier WSIiZ.

Przychody komercyjne z usług świadczonych na rzecz gospodarki sytuują Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w ścisłej czołówce polskich uczelni i są zdecydowanie najwyższe spośród uczelni niepublicznych (stanowią ponad 50% przychodów).

Dzięki współpracy z firmami studenci mają szansę na: staże, praktyki, pracę.

Założyliśmy wiele firm, mamy własny fundusz inwestycyjny i pożyczkowy, i, przede wszystkim, kontakty z zewnętrznymi źródłami finansowania. Zatem tych, którzy myślą o własnej firmie jesteśmy w stanie dobrze wykształcić i przygotować do założenia firmy, zarówno od strony merytorycznej jak i finansowej. Po prostu – kształcimy praktycznie.

Na tym kierunku możesz:

    - skorzystać z warsztatów biznesowych,
    - wziąć udział w Szkole Giełdowej, jedynej w województwie podkarpackim i otrzymać certyfikat wydany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie,
    - skorzystać z systemu płatnych praktyk, realizowanych w ciekawych miejscach
    - uzyskać wsparcie od Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości oraz Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości,
    - zdobyć certyfikaty,
    - wyjechać na studia w ramach programu Erasmus+.

Po ukończeniu studiów na tym kierunku możesz kontynuować naukę na studiach II stopnia na kierunku ZARZĄDZANIE we WSIiZ.

Rekrutacja trwa do 29 września 2018 roku. Podania można składać od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 w Dziale Rekrutacji WSIiZ, który mieści się w siedzibie uczelni przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie. Dodatkowo w dwie ostatnie soboty września (22 i 29.09) Dział Rekrutacji będzie czynny od 9:00 do 14:00.

Dołącz do nas!
wsiz.rzeszow.pl/zarzadzanie

Artykuł sponsorowany

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.