ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Policjanci odwiedzili uczestników kolonii, aby porozmawiać o bezpieczeństwie

fot: KPP Lubaczów
fot: KPP Lubaczów

fot: KPP Lubaczów

W czasie wakacji policjanci odwiedzają miejsca zorganizowanego wypoczynku dzieci. To doskonała okazja, aby z uczestnikami letnich kolonii porozmawiać o bezpieczeństwie. Takie spotkanie odbyło się w piątek w Oleszycach.

Z uczestnikami kolonii w Internacie Zespołu Szkół w Oleszycach spotkali się policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz dzielnicowi z Komisariatu Policji w Oleszycach.

W przygotowanych i przeprowadzonych przez funkcjonariuszy zajęciach profilaktycznych wzięło udział w sumie 50 młodych ludzi w wieku od 9 do 16 lat. Policjanci rozmawiali z kolonistami o tym co zrobić, aby wakacyjny wypoczynek upłynął bezpiecznie. Część zajęć poświęcona była także bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Oprócz specjalnej prezentacji na ten temat, funkcjonariusze przygotowali zajęcia praktyczne z wykorzystaniem policyjnego wozu profilaktycznego. Dzieci mogły założyć alkogogle i pokonać w nich wyznaczoną ścieżkę. Chętni próbowali również swoich sił w jeździe rowerem na specjalnym torze.

fot: KPP Lubaczów
fot: KPP Lubaczów

fot: KPP Lubaczów

fot: KPP Lubaczów
fot: KPP Lubaczów

fot: KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.